Kolekce Vertu Constellation a Signature 2017

Publikováno: 02.05.2017 13:41 | Lenka Mařanová

Spojením nevšední kvality, sofistikovaných komponentů a impozantního designu vznikla nová řada Vertu Constellation, která představuje první dual sim smartphone z dílny Vertu. Zažijte pocit výjimečnosti a seznamte se s neobyčejným telefonem, který se stane vaší neomezenou vstupenkou do světa luxusu.

03_Vertu_Constellation_Berry_112750Kc

Zdroj: Vertu Constellation

Vertu Constellation je zahalen do vkusného designu kombinující hliník a kůži v odstínech malinové, skořicově hnědé a petrolejově modré barvy. Celkový vzhled doplňují jemné detaily a elegantní linie, jež jsou zřetelným rukopisem značky. I přesto, že se dává svým vzhledem světu jasně na odiv, v oblasti funkcí a moderních technologií rozhodně nezůstává pozadu. Vysoce výkonný dotykový smartphone se může pochlubit 5,5 palcovým dotykovým AMOLED displejem, který přináší mimořádné barvy i detaily. Novinkou jsou dva sloty. Ty umožňují mít v telefonu dvě různé sim karty, což oceníte nejenom v případě častých cest do zahraničí. Vertu Constellation odemknete otiskem vašeho prstu.

Díky kvalitnímu fotoaparátu s rozlišením 12 Mpx zachytíte důležité momenty ve vašem životě jediným dotykem na displeji, který je chráněn 140 karátovým safírovým sklem 6. generace. Maximálně čistý a nevšední zvukový zážitek zajistí dvojice reproduktorů s technologií Dolby Digital Plus. Tradiční funkcí je asistenční služba s názvem Vertu Conciérge. Tu můžete nepřetržitě využít pro záležitosti jako rezervace letenek, hotelů, restaurací či pro nákupy. Stejně tak vás potěší 4GB operační paměť a uživatelská paměť o velikosti 128GB. Nechybí možnost bezdrátového nabíjení telefonu, globální přístup k wifi síti pás či cryptované volání a posílání zpráv díky službě Silent Circle.

KOLEKCE VERTU SIGNATURE 2017

Mobilní telefon Vertu Signature je ikonou značky Vertu. Poprvé byl na trh uveden před 15 lety a od té doby si jej oblíbili zákazníci, kteří oceňují nejen jeho vzhled a zpracování, ale hlavně komfortní volání a psaní krátkých zpráv. Zejména v dnešní uspěchané době si tak udržuje svůj nesmírný půvab. Vertu Signature byl dále vylepšen a technologicky se posunul v oblasti konektivity a kapacity. Prokázaná životnost zařízení je více než deset let.

Signature je ručně tvořen z ušlechtilých a odolných materiálů. Chráněn je displejem ze safíru, který je po diamantu druhým nejtvrdším přírodním materiálem, a displej je tak odolný proti poškrábání. Telefon je praktický a jednoduchý na ovládání. Pohání ho platforma Linux.  Nicméně pod povrchem došlo k vylepšení, jako rozšíření pokrytí sítí za účelem podpory skutečně globálního roamingu, vylepšené připojení k Bluetooth a Wi-Fi, a navýšení uživatelské paměti. Novinkou je speciální tlačítko vyrobeno z leštěného rubínu, umožňující okamžitý přístup k světově uznávané službě Vertu Concierge. Slot na SIM kartu tzv. „Hot Swappable“ přináší aktivním cestovatelům možnost snadno SIM karty měnit, aniž by bylo nutné ručně vypnout a zapnout telefon. Signature se zaměřuje na hlasové hovory a vysoce kvalitní reprodukci zvuku. Proto používá propracovanou technologii, kterou dosahuje bezkonkurenčního akustického výkonu. Telefon také nově podporuje Microsoft® Exchange ActiveSync, což umožňuje synchronizaci firemního e-mailu, kalendáře událostí a kontaktních informací.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!