Kolekce Vertu Constellation a Signature 2017

Publikováno: 02.05.2017 13:41 | Lenka Mařanová

Spojením nevšední kvality, sofistikovaných komponentů a impozantního designu vznikla nová řada Vertu Constellation, která představuje první dual sim smartphone z dílny Vertu. Zažijte pocit výjimečnosti a seznamte se s neobyčejným telefonem, který se stane vaší neomezenou vstupenkou do světa luxusu.

03_Vertu_Constellation_Berry_112750Kc

Zdroj: Vertu Constellation

Vertu Constellation je zahalen do vkusného designu kombinující hliník a kůži v odstínech malinové, skořicově hnědé a petrolejově modré barvy. Celkový vzhled doplňují jemné detaily a elegantní linie, jež jsou zřetelným rukopisem značky. I přesto, že se dává svým vzhledem světu jasně na odiv, v oblasti funkcí a moderních technologií rozhodně nezůstává pozadu. Vysoce výkonný dotykový smartphone se může pochlubit 5,5 palcovým dotykovým AMOLED displejem, který přináší mimořádné barvy i detaily. Novinkou jsou dva sloty. Ty umožňují mít v telefonu dvě různé sim karty, což oceníte nejenom v případě častých cest do zahraničí. Vertu Constellation odemknete otiskem vašeho prstu.

Díky kvalitnímu fotoaparátu s rozlišením 12 Mpx zachytíte důležité momenty ve vašem životě jediným dotykem na displeji, který je chráněn 140 karátovým safírovým sklem 6. generace. Maximálně čistý a nevšední zvukový zážitek zajistí dvojice reproduktorů s technologií Dolby Digital Plus. Tradiční funkcí je asistenční služba s názvem Vertu Conciérge. Tu můžete nepřetržitě využít pro záležitosti jako rezervace letenek, hotelů, restaurací či pro nákupy. Stejně tak vás potěší 4GB operační paměť a uživatelská paměť o velikosti 128GB. Nechybí možnost bezdrátového nabíjení telefonu, globální přístup k wifi síti pás či cryptované volání a posílání zpráv díky službě Silent Circle.

KOLEKCE VERTU SIGNATURE 2017

Mobilní telefon Vertu Signature je ikonou značky Vertu. Poprvé byl na trh uveden před 15 lety a od té doby si jej oblíbili zákazníci, kteří oceňují nejen jeho vzhled a zpracování, ale hlavně komfortní volání a psaní krátkých zpráv. Zejména v dnešní uspěchané době si tak udržuje svůj nesmírný půvab. Vertu Signature byl dále vylepšen a technologicky se posunul v oblasti konektivity a kapacity. Prokázaná životnost zařízení je více než deset let.

Signature je ručně tvořen z ušlechtilých a odolných materiálů. Chráněn je displejem ze safíru, který je po diamantu druhým nejtvrdším přírodním materiálem, a displej je tak odolný proti poškrábání. Telefon je praktický a jednoduchý na ovládání. Pohání ho platforma Linux.  Nicméně pod povrchem došlo k vylepšení, jako rozšíření pokrytí sítí za účelem podpory skutečně globálního roamingu, vylepšené připojení k Bluetooth a Wi-Fi, a navýšení uživatelské paměti. Novinkou je speciální tlačítko vyrobeno z leštěného rubínu, umožňující okamžitý přístup k světově uznávané službě Vertu Concierge. Slot na SIM kartu tzv. „Hot Swappable“ přináší aktivním cestovatelům možnost snadno SIM karty měnit, aniž by bylo nutné ručně vypnout a zapnout telefon. Signature se zaměřuje na hlasové hovory a vysoce kvalitní reprodukci zvuku. Proto používá propracovanou technologii, kterou dosahuje bezkonkurenčního akustického výkonu. Telefon také nově podporuje Microsoft® Exchange ActiveSync, což umožňuje synchronizaci firemního e-mailu, kalendáře událostí a kontaktních informací.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Manolo Blahnik v Museu Kampa Manolo Blahnik v Museu Kampa Museum Kampa má tu čest od 11. srpna do 12. listopadu hostit výstavu legendárního návrháře obuvi Manola Blahnika nazvanou The Art of... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!