Kolo nemusí být na cestách přítěží

Publikováno: 21.06.2013 13:51 | PR

Švédská značka Thule nabízí širokou řadu produktů se zaměřením na řešení přepravy vybavení při jízdě osobním automobilem jako střešní nosiče, nosiče kol a lodí nebo střešní boxy. Kromě toho jejich produktové řady zahrnují příslušenství pro obytná vozidla, přívěsy pro aktivní sporty (koně, lodi atd.), sněhové řetězy a zavazadla.

produkty_detail_zoom_134

Zdroj: thule.hlavacek.cz

Nosiče kol na zadní dveře jsou určeny k přepravě kol na osobních autech, která nejsou vybavena tažným zařízením ani střešním nosičem. Nespornou výhodou nosičů kol na zadní dveře je především cena a snadná montáž. Jeden nosiče kol na zadní dveře pojme až 4 jízdní kola kompaktních rozměrů. Nezakryjí tak zadní světla ani SPZ vozu a proto třeba speciální elektro montáž ani se nemusíte obávat porušení dopravných předpisů.

Nosiče kol na tažné zařízení podle typu mohou převážet dvě nebo až tři kola. Všechny nosiče kol jsou opatřeny vlastními zadními světly, umožňují sklopení pro snadný přístup do zavazadlového prostoru a mají robustní a kvalitní konstrukci. V nabídce značky Thule jsou nosiče kol na tažné zařízení, která umožňují převoz i těžkých elektrokol a také adaptéry pro použití na vozech, které mají na zadních dveřích rezervní pneumatiku.

Nosiče kol na střechu se upevňují na příčníky střešního nosiče a to až do šíře 60 mm. V nabídce značky Thule si můžete vybrat ze dvou různých typů uchycení jízdních kol. První typ uchycení jízdního kola za rám je vhodnější spíše pro těžší kola (až do hmotnosti 20 kg), zatímco druhý, do kterého se kolo uchytí za přední vidlici, se spíše doporučuje pro přepravu kol s nestandardním nebo citlivým rámem.

Všechny nosiče značky Thule najdete v nabídce firmy AUTO Hlaváček a. s. což je i přední prodejce vozů Škoda, Volskwagen a Kia.
Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/165016/virtual/www/subdom/www/include/libs/bannerCont.class.php on line 14
�patn� dotaz: SELECT id, img, url, code FROM banners_cont WHERE display = 1 AND position = '1' AND `start` < '2018-05-27 03:33:40' AND `end` > '2018-05-27 03:33:40' AND (implimit > imps OR implimit = 0) AND EXISTS (SELECT * FROM banners_cont_tags_join WHERE banner_id = banners_cont.id AND tag_id IN ()) ORDER BY last_displayed ASC LIMIT 0,4