Komfor a luxus na palubě Bentley Mulsanne Extended Wheelbase

Publikováno: 29.02.2016 14:48 | Jiří Hofbauer

Mulsanne Extended Wheelbase byl navržen pro ty, kteří se nechají vozit. Zadní sedadla totiž umožní na silnici poznat pocit, jakým je zážitek z letu první třídou. Z prodloužení rozvoru karoserie o 250 mm (z 3266 na 3516 mm) těží především cestující na zadních sedadlech. Toto významné zvětšení vnitřního prostoru vytváří z Mulsanne Extended Wheelbase naprostý vrchol mezi luxusními limuzínami. Je také nejkomfortnějším způsobem, jak cestovat na čtyřech kolech.

Pro nejlepší možné využití dodatečného prostoru pro nohy Bentley vyvinul elektricky ovládané podnožky, jež jsou integrované do základen obou zadních sedadel. Tyto speciální podpěry pro nohy dávají posádce na výběr mezi luxusem se vzpřímeným, skloněným nebo sklopeným nastavením zadního sedadla.

Nádherně zpracovaná středová konzola odděluje obě zadní místa vozu Mulsanne Extended Wheelbase. Tato funkční konzola je vyrobená ručně a vykládaná dřevem, kovy, sklem a kůží. Jsou v ní integrované USB zdířky, držáky tužek a skleněným krytem uzavřený odkládací prostor.

Pro cestující, kteří na svých cestách pracují, lze zadní sedadla doplnit výsuvnými stolky. Pro zvětšení soukromí je zadní část vybavena elektricky ovládanými záclonkami, jejichž černá nebo champagne barva odpovídá provedení interiéru.

Cestující vzadu jistě ocení velkoplošné střešní okno přes celou zadní část. Výklopné a posuvné skleněné střešní okno ovládá buď řidič, nebo cestující vzadu a je doplněné alcantarou čalouněnou, sluneční clonou. Do krásně zpracovaného interiéru modelu Mulsanne s prodlouženým rozvorem přináší dodatečné světlo.

Pro další odlišení mohou zákazníci svůj vůz vybavit širokou škálou dvoubarevného lakování nebo nádhernými 21palcovými koly.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!