Koncert Paula Anky v Praze odložen na úterý 22.7.2014

Publikováno: 20.07.2014 10:15 | Michaela Lejsková

Paul Anka odložil koncert v Praze. Vystoupí o dva dny později, 22. července 2014

 

 

Očekávaný koncert legendy swingu Paula Anky se kvůli zpěvákově nemoci odkládá. Místo avizovaného termínu 20.7.2014, zpěvák vystoupí od dva dny později, v úterý 22.7.2014 od 20:00 hodin, v pražském Kongresovém centru.

 Paul Anka

 

Paul Anka onemocněl laryngitidou, onemocněním hrtanu, které mu nedovoluje vystoupit a zpívat koncert dle programu, který si připravil.

 Paul Anka

 

Všechny prodané vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní termín koncertu, 22.7.2014, kdy bude zpěvák již připraven před fanoušky vystoupit. Pořadatel koncertu se omlouvá za vzniklé potíže, které nikdo neočekával. Díky této skutečnosti mají ještě další fanoušci možnost nákupu vstupenek na náhradní termín koncert, management Paula Anky totiž uvolnil dalších dvě stě kusů vstupenek do prodeje. Ty lze nakoupit v síti Ticketportal.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek