Kondom pro mobilní telefon

Publikováno: 30.04.2013 11:27 | Petr Hájek

Kdybychom si měli rozdělit nabídku pouzder pro mobilní techniku, pak bychom si mohli stanovit dvojici krajních bodů: na jedné straně máme pouzdra vysloveně stylová a budící nějaký dojem, no a na té druhé najdeme pouzdra praktická, užitková, jenž vašeho "miláška" před něčím chrání. A takové bude i pouzdro dnešní.

firebox-phone-condom

Zdroj: Dvice

Pouzdra imitující kondom pro mobilní techniku nejsou až takovou novinkou v nabídce na trhu, ovšem doposud se (sž na vzácné výjimky) jednalo o trapné napodobeniny objektů používaných v lidských sexuálních rituálech. I když se novinka dnešní jmenuje dost podobně, je to především díky její skvělé funkci.

Jméno pouzdra Smartskin Condom ale rozhodně nenechává nikoho na pochybách, o jakou asociaci tu firmě půjde. Pouzdro je k mání za divnou cenu 18,59 USD a za tuto částku obdržíte rovnou trojici ohebných pouzder, jenž perfektně sednou na váš vybraný smartphone (zatím je v nabídce Samsung Galaxy S III a iPhone 4/4S/5).

Rozhodně bodem k dobru je pro pouzdro i onen fakt, že si ho v akci ani nevšimnete, což je určitě fajn - a pozor, dá se s ním dokonce i pořád fotit, protože má pouzdro 98 % propustnost světla. Obsluha je maximálně jednoduchá a připomíná co do funkce první pytlík na jídlo, s jakým se dnes setkáme.

A teď to nejlepší, když si tak svůj smartphone vymódíte, můžete vyrazit skutečně kamkoliv: můžete se nechat pocákat kolem jedoucím autobusem, nechat zmoknout, zapomenout mobil ve vaně, pouštět doma rybičkám v akváriu jejich oblíbený Vodní Svět před spaním apod. a vaše technika bude stále v suchu. Což, abychom parafrázovali jednu reklamu, vám jistě dodá pocit bezpečí.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!