Konference Osobní růst se poprvé uskuteční v Brně

Publikováno: 13.04.2017 16:00 | Lenka Mařanová

Cítíte se nespokojeni a vyčerpáni ve svém soukromém či pracovním životě? Nevíte, jak své problémy správně uchopit? Řešení najdete sami v sobě, ale tu cestu vám musí někdo ukázat. Smyslem blížící se konference je během jednoho dne předat účastníkům ty nejaktuálnější informace vedoucí k efektivnějšímu, zdravějšímu a spokojenějšímu životu. Již třetí ročník úspěšné konference Osobní růst se poprvé uskuteční v Brně a to již v sobotu 22. dubna 2017.

Během sedmi přednášek se dozvíte praktické tipy z oblasti zvládání emocí, dlouhodobého posilování soustředění, zlepšování fyzického zdraví či budete obeznámeni s výzkumy, jak zavést principy mindfulness do svého života. Účastníci se dozvědí konkrétní nástroje, jak posílit svou vytrvalost, jak zapalovat vášeň u sebe a ostatních nebo jak lépe zvládat a posilovat partnerské vztahy.

Petr Ludwig_1

Zdroj: Presscode

Velkým lákadlem je účast autora bestselleru Konec prokrastinace a zakladatele GrowJOB Institutu Petra Ludwiga. Jeho knihy se prodalo více než 65 000 výtisků a před devíti lety založil vzdělávací institut, který převádí do praxe aktuálně vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Máte sklon nechat se odradit prvními neúspěchy? Selháváte v cílové rovince? Nejste schopni se nadchnout a vytrvat? Chybí vám vášeň pro věc? Pak potřebujete zapracovat na své houževnatosti. Na tyto i další otázky vám ve své přednášce Petr Ludwig odpoví a nasměruje vás tím správným směrem.

Kromě Petra Ludwiga se můžete těšit na přednášku MUDr. Petra Hory, předního českého odborníka na analýzu střevního mikrobiomu, Věru Kapsovou specializující se na mediaci a předcházení konfliktů, Lukáše Hánu spoluautora kurzu kritického myšlení na VŠE, Roberta Vlacha, zakladatele portálu navolnenoze.cz, Johana Mádra, moderátora a herce, který se zaměří na úspěšné veřejné vystupování.

sdfs

Zdroj: Presscode

Konferenci také významně zpestří Johny Machette, přední český influencer na YouTube a rapper, a Kazma Kazmitch, moderátor a producent pořadu ONE MAN SHOW na Stream.cz.

Konference Osobní růst se uskuteční v sobotu 22. dubna od 9 do 17 hodin v univerzitním kině SCALA Brno.

Hodnocení článku:Komentáře

Vzory v pánském šatníku aneb jak nevypadat jako velikonoční vejce Vzory v pánském šatníku aneb jak nevypadat jako velikonoční vejce Jarní nálada nás přímo vybízí, abychom po dlouhých zimních měsících dali v našem šatníku prostor barvám a vzorům. V současné... Předchozí článek Exkluzivní vzhled: Audi R8 Coupé jako Edition „Audi Sport“ Exkluzivní vzhled: Audi R8 Coupé jako Edition „Audi Sport“ Stříbrná, červená a černá – to jsou barvy společnosti Audi Sport a také barvy nové, stejnojmenné edice modelu R8 Coupé*. Společně... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!