Košile The V: čeští designéř probouzejí trh

Publikováno: 25.02.2014 09:44 | Václav F. Mensa

Bezpočet lidí si naivně myslí, že takzvaný "luxus" je o velkých jachtách, zlatých příborech či vodítkách na psy s diamanty. To je špatný dojem. Ne všechno, z čeho křičí cena je luxus. V dnešní době lze za luxus považovat exkluzivitu. Věci, se kterými jsme v kontaktu pořád a neměli bychom na nich šetřit. Je úplně jedno, že vystupujete z nového Bentley, když na sobě budete mít nevkusnou, nesedící košili z umělého materiálu. Je jedno, že jste na jachtě když nosíte laciný parfém.

V životě každého muže, a společenské postavení nečiní rozdíl by mělo být několik skutečně exkluzivních věcí. Skvělá voda po holení, dobrá káva, možná hodinky. Ale naprosto určitě by každý muž měl vlastnit košili, která mu sedí, je příjemná a cítí se v ní dobře.

S takovou myšlenkou přišlo mladé designérské duo The V. Používáním těch nejlepších materiálů (tady končí legrace, oproti těmto košilím i dětská kůže dře jak štěrk) a skvělých, inovativních střihů bylo docíleno neuvěřitelného výsledku. Kousky jsou jednoduché avšak s geniálními prvky.

thev_1

Zdroj: The V

thev_5

Zdroj: The V

Ať už jde o doplňky či samotné košile, od samotného počátku víte, že tohle je odívání na jiné úrovni. Balení přichází v perfektním dřevěném boxu a opravdu je vidět, že se počítá každý detail.

Je skvělé , že se čeští designéři probouzejí a přináší na náš trh to, co tu chybí. Šití na míru je exkluzivita dostupná pro každého. Takže prosím, vynechte příští nákup v konfekci, podpořte umění a vyberte si něco lepšího. Košile, která vás oprostí od anonymity všedních dní ve vás přímo rozproudí sebevědomí a osobitost. A to je pravý luxus.

thev_2

Zdroj: The V

thev_6

Zdroj: The V

thev_3

Zdroj: The V

thev_4

Zdroj: The V
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!