Kosmetika z Mrtvého moře oživí pleť

11.10.2013 13:24 | David Novotný

„Věřím, že kosmetika HB bude mít v České republice úspěch a po zdravotní stránce pomůže řadě lidí při léčbě lupenky, oparů a jiných nemocech,“ uvedla sérii léčivých produktů z Mrtvého moře ředitelka HB kosmetiky Petra Morávková.

Na párty dorazily herečky Ivana Jirešová a Uršula Kluková ale také baletní mistr Vlastimil Harapes, který se už nemohl dočkat, až ozkouší pánský sprchový gel. Svěřil se, že je pedant na oblečení. „Rád sleduji módní trendy a také se podle nich oblékám.“

Setkání se zúčastnila zpěvačka Lucy Junk, která tento týden odlétá do USA natáčet seriál a z kosmetických výrobků byla nadšená. Světlana Nálepková, kterou všichni podezřívali, že vzhledem k její mladistvé pleti oklamala čas, ihned sáhla po hedvábnému séru.

Finalista Muže roku Vojta Zvěřina podlehl nátlaku Kateřiny Kornové a Ivany Jirešové a zprvu ne zcela dobrovolně si nechal aplikovat magnetickou masku HB. Pravdou je, že ale rozhodně nelitoval.

FIL_7221

Zdroj: David Novotný

FIL_7117

Zdroj: David Novotný

FIL_7130

Zdroj: David Novotný


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!