Krása a elegance černé: Breitling Bentley B06

Publikováno: 02.06.2016 22:20 | Michal Novák

Bentley B06 je dnes již klasický model švýcarské manufaktury Breitling se v rámci limitované edice představí kompletně v černé.

Bentley-B06-Midnight-Carbon

Zdroj: Breitling

Pouzdro a bezel ze saténové broušené oceli lehce prezentuje vroubkovaný motiv inspirovaný mřížkou chladiče Bentley. To celé v černém, vysoce odolném potahu na bázi karbonu. Perleťový ciferník s matnými bílými a červenými detaily je dalším odkazem na spoluprací s Bentley. Pod stylovým exteriérem tepe výkonný samonatahovací chronograf Breitling Caliber B06.

Bentley B06 Midnight Carbon je dostupný v limitované edici 500 kusů.

Bentley-B06-Midnight-Carbon_01

Zdroj: Breitling

Bentley-B06-Midnight-Carbon_02

Zdroj: Breitling

Bentley-B06-Midnight-Carbon_03

Zdroj: Breitling

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Lednický zámek zdobí viněty brandu Annovino. Jak se prodává? Lednický zámek zdobí viněty brandu Annovino. Jak se prodává? Dalo by se říci, že profesní cesta vedla Pavla Vacka od vína k vínu, až zakotvil ve společnosti ANNOVINO LEDNICE, která nejen že přináší... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!