Krejčovství Delor se barev nebojí

Publikováno: 27.03.2013 23:19 | Jiří Hofbauer

Po těžké, temné zimě přichází jaro a s ním samozřejmě nutnost obměnit šatník za lehčí, vzdušnější a barevnější oblečení. Současné moderní trendy v pánské módě ovládla vlna barev, v kurzu je len, bavlna ale i luxusní hedvábí. Pánská kolekce Delor na jaro/léto 2013 bude hodně barevná a hravá.

8

Méně formální oblečení typu Smart Casual a Sport Casual nejdete v aktuálních konfekcích Deloru v různých barevných variacích od žluté, oranžové, zelené až po červenou nebo modrou. Pozadu nezůstává ani materiál a vzor. Zakázkové krejčovství používá vysoce kvalitní francouzské látky Dormeuil, tedy stejné materiály, které používají i módní domy jako je Prada, Dior nebo Ives Saint Laurent.

3

Kromě klasických barev jako je černá, tmavě modrá a antracit, se objevují v kolekcích výrazné barevné škály a vzory. Koncept velkých mustrů a kostek nastavila ve své poslední kolekci Prada, a jak je známo, módní přehlídky nastavují aktuální trendy.

V pánské konfekci se začínají objevovat takzvané slim fity – krátká vyštíhlená saka s úzkou klopou a úzké bokové kalhoty. I doplňky začínají být více neformální. Kravatu postupně nahrazuje stylový kapesníček.

Trendy kapesníčky zpravidla umisťují do přední lištové kapsy a mohou mít různá materiálová složení od lnu, který nejlépe ladí s lehkým lněným sakem, až po hedvábí. V současné době jsou velice populární kapesníčky s barevnou kombinací rozděleny na čtyři části. Jeden kapesníček tak můžete využít hned čtyřikrát pro různé typy příležitostí.

4

Pokud patříte mezi muže, kteří často cestují, určitě uvítáte možnost obleku z nemačkavého a nepromokavého materiálu, který perfektně pokryje potřeby i těch nejnáročnějších klientů. Látka je obohacena speciální nanotechnologií a hydrofobním vláknem. Oblek je vysoce jemný, prodyšný a zároveň odpuzuje vlhkost. Dalo by se říci, že funguje jako prodyšná pláštěnka. Cena nepromokavého obleku, z materiálu, který nemá ve světě konkurenci, se pohybuje kolem 30 000 CZK.

2

Kromě obleků a košilí na míru je možné objednat si kabát, kravatu, manžetové knoflíčky, boty na míru, pásky, tašky a mnoho dalšího zboží. Nabídka je skutečně široká. Více informací najdete na www.delor.cz.

9
5
6
7Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!