Kulturní tip na tento týden: Děti ze stanice Leningradská

Publikováno: 06.03.2017 12:15 | Adam Maturkanič

Filmové tipy nás budou doprovázet i tento týden. Rádi bychom vás upozornili na projekci filmu Děti ze stanice Leningradská, která se koná již tento čtvrtek v Malostranském gymnáziu. Pokud jste ještě neměli možnost shlédnout tento dokument, tak vám to vřele doporučujeme. Děj tohoto velice silného snímku se točí kolem děti, které různými způsoby skončily na ulici. Dokumentem nás provádí vyprávění dětí, které přežívají na stanici metra Leningradská v Moskvě.

leningradsky

Zdroj: Screenshot dokumentu

Během projekce se dozvíte, jak ještě před třinácti lety museli tyto děti bojovat každý den o přežití. Potýkat se s násilím, prostitucí, hladem a drogami. Pokud jste hloubavé duše, tento snímek vás nenechá určitě klidnými. Místa na této akci budou značně limitována, proto doporučujeme přijít na promítání v předstihu.

Začátek promítání je určen na 16:45 v učebně č. 33

Web akce: https://www.facebook.com/events/1738040809841990/

 

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Invelt představil novou generaci BMW 5 G30 Invelt představil novou generaci BMW 5 G30 Společnost Invelt představila ve svých showroomech v Praze a Plzni nový sedanu BMW řady 5 G30. První BMW této řady představil výrobce... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!