Kulturní tipy v týdnu od 13. 2. do 19. 2. 2017

Publikováno: 13.02.2017 12:29 | Adam Maturkanič

Valentýnský IMPROspeciál

Svůj úterní večer se svou drahou polovičkou si budete moci zpestřit na speciální divadelní improvizací v Reduta Jazz Clubu. Ne nadarmo se říká, že smích je jedno z nejúčinnějších afrodiziak na světě, proto je vhodné se před vášnivou noci pořádně pobavit. Můžete se těšit na témata lásky, slasti a strastí s ní spojených. Humorné a lehce pikantní příběhy chybět určitě také nebudou.

Web akce

impro

Zdroj: Facebook akce

Valentýnský večer v botanické

Pokud vás už nebaví klasické oslavy Valentýna v předražených restauracích, máme pro vás tip na výborné zpestření vašeho večera. Botanická zahrada pro vás pořádá speciální romantickou procházku setmělým tropickým skleníkem Fata Morgana. Během večera si vyslechnete výklad o zajímavostech z milostného života rostlin a dáma odejde s menším dárečkem. K osvěžení pro vás bude přichystané víno. Takže pokud je vaše partnerka zapálená bioložka, je tato akce přímo pro vás.

botanicka

Zdroj: Archiv akce

Rezervace nutná na eva.novozamska@botanicka.cz

Cena: 600 Kč/pár

Restaurant Day

Aby nám něco z tohoto týdne zbylo i pro ty z vás, kteří Valentýna neslaví, tak jsme vybrali akci zvanou Restaurant Day. Pokud jste nikdy o této akci neslyšeli, tak vám ji rádi jednoduše popíšeme. Jedná se o den v roce, kdy si bude moci každý amatérský kuchař vyzkoušet mít na jeden den svoji restauraci. Tato akce vznikla v roce 2011 v Helsinkách a měla obrovský úspěch.

Dne 18 února se budete moci připojit k mnoha nadšencům od Los Angeles, až po Tokio. Stačí si například vzít jen stůl, ten postavit někde mimo klasická gastronomická zařízení a snažit se uspokojit chutě všech přihlížejících. Nejde o to si tento den co nejvíce vydělat, právě naopak, platit si nenechte! Tato akce byla uskutečněna, právě pro to potěšit ostatní a užít si takto nevšedně, jinak všední únorový den. Takže pokud už dlouho máte v hlavě nějaký recept a nevíte, jestli by vůbec někomu chutnal, máte teď obrovskou příležitost jak to zjistit. 

Hodnocení článku:



Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Jak a v čem přežít svátek svatého Valentýna Jak a v čem přežít svátek svatého Valentýna Den svatého Valentýna, svátek který rozdělí společnost na několik skupin. Někteří ho pojmou jako oslavu své lásky a stráví ho... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!