Kulturní tipy v týdnu od 13. 2. do 19. 2. 2017

Publikováno: 13.02.2017 12:29 | Adam Maturkanič

Valentýnský IMPROspeciál

Svůj úterní večer se svou drahou polovičkou si budete moci zpestřit na speciální divadelní improvizací v Reduta Jazz Clubu. Ne nadarmo se říká, že smích je jedno z nejúčinnějších afrodiziak na světě, proto je vhodné se před vášnivou noci pořádně pobavit. Můžete se těšit na témata lásky, slasti a strastí s ní spojených. Humorné a lehce pikantní příběhy chybět určitě také nebudou.

Web akce

impro

Zdroj: Facebook akce

Valentýnský večer v botanické

Pokud vás už nebaví klasické oslavy Valentýna v předražených restauracích, máme pro vás tip na výborné zpestření vašeho večera. Botanická zahrada pro vás pořádá speciální romantickou procházku setmělým tropickým skleníkem Fata Morgana. Během večera si vyslechnete výklad o zajímavostech z milostného života rostlin a dáma odejde s menším dárečkem. K osvěžení pro vás bude přichystané víno. Takže pokud je vaše partnerka zapálená bioložka, je tato akce přímo pro vás.

botanicka

Zdroj: Archiv akce

Rezervace nutná na eva.novozamska@botanicka.cz

Cena: 600 Kč/pár

Restaurant Day

Aby nám něco z tohoto týdne zbylo i pro ty z vás, kteří Valentýna neslaví, tak jsme vybrali akci zvanou Restaurant Day. Pokud jste nikdy o této akci neslyšeli, tak vám ji rádi jednoduše popíšeme. Jedná se o den v roce, kdy si bude moci každý amatérský kuchař vyzkoušet mít na jeden den svoji restauraci. Tato akce vznikla v roce 2011 v Helsinkách a měla obrovský úspěch.

Dne 18 února se budete moci připojit k mnoha nadšencům od Los Angeles, až po Tokio. Stačí si například vzít jen stůl, ten postavit někde mimo klasická gastronomická zařízení a snažit se uspokojit chutě všech přihlížejících. Nejde o to si tento den co nejvíce vydělat, právě naopak, platit si nenechte! Tato akce byla uskutečněna, právě pro to potěšit ostatní a užít si takto nevšedně, jinak všední únorový den. Takže pokud už dlouho máte v hlavě nějaký recept a nevíte, jestli by vůbec někomu chutnal, máte teď obrovskou příležitost jak to zjistit. 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!