Kulturní tipy v týdnu od 14. 11. do 20. 11. 2016

Publikováno: 14.11.2016 12:30 | Adam Maturkanič

TEDxYouth@Prague 2016 - ZA|ZRAKY

Pokud jste o TEDx  ještě nikdy v životě neslyšeli, je to obrovská chyba. Nezisková iniciativa TEDx si dává za cíl seznámit okolí s myšlenkami, nad kterými je dobré se pozastavit. Mezi speakery těchto akcí naleznete mnoho známých osobnosti, ale i obyčejné lidi, kteří se s vámi rádi podělí o své životní příběhy a inspirace.

TED

Zdroj: Archiv akce

V prostorech KINA 64 U HRADEB se uskuteční již čtvrtý ročník konference TEDxYOUTH@Prague s názvem ZA|ZRAKY. Název letošní akce má hned významy. Jedním jsou právě ty maličkosti, jež se nám dějí v životě za zraky. Ten druhý význam je mnohem zřetelnější a tím jsou právě zázraky. Na tato témata budou všechny talky tohoto ročníku. Dále se můžete těšit na doprovodný program a afterparty.

Facebook akce

Kdy? 19. 11. 2016

Vstupné: 300 Kč

Cigarettes after sex v Rock café

Pro všechny romantické duše doporučujeme koncert kapely Cigarettes after sex, jejichž popově baladové texty vás uklidní nebo prohloubí ještě více vaše deprese. Po vyprodaném koncertu v Chapeau Rouge se kapela znova vrací do Prahy a již dnes se můžeme těšit na jejich vystoupení v Rock café.

Kapela Cigarettes after sex vznikla před osmi lety v americkém Brooklynu. V jejím čele stojí hudebník Greg Gonzales. V tuto dobu vydali jenom dvě alba, ale nyní usilovně pracuji na dokončení svého debutového alba.

Vstupné: 395 Kč

FuckUp Night Prague Vol. XII - Startup Special

Určitě mnozí z nás zažili v životě už nějaký neúspěch. Za každým úspěchem právě stojí spousta neúspěchu.  Během Fuckup Night se o ně podělí mnoho známých osobnosti a mezi nimi například i investor Andrej Kiska.  Tato setkání se uskutečňuji každý měsíc ve více než 130 světových metropolích.

fuckup

Zdroj: Archiv akce

Úkolem těchto přednášek je ukázat neúspěch jako nedílnou součást naších životů. Každý z hostů se bude snažit během 10 minut promluvit o svých největších neúspěších, které je v životě potkaly.

Kdy a kde: 14. 11. 2016 v DUP36 na Praze 1

Vstupné: 200 Kč

 

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Správné obutí ve sportu rozhoduje Správné obutí ve sportu rozhoduje Kdysi býval hokejistou a tanečníkem, dnes je jedním z nejlepších českých amatérů v badmintonu a vede dvě prodejny české běžecké... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!