Kulturní tipy v týdnu od 14. 11. do 20. 11. 2016

Publikováno: 14.11.2016 12:30 | Adam Maturkanič

TEDxYouth@Prague 2016 - ZA|ZRAKY

Pokud jste o TEDx  ještě nikdy v životě neslyšeli, je to obrovská chyba. Nezisková iniciativa TEDx si dává za cíl seznámit okolí s myšlenkami, nad kterými je dobré se pozastavit. Mezi speakery těchto akcí naleznete mnoho známých osobnosti, ale i obyčejné lidi, kteří se s vámi rádi podělí o své životní příběhy a inspirace.

TED

Zdroj: Archiv akce

V prostorech KINA 64 U HRADEB se uskuteční již čtvrtý ročník konference TEDxYOUTH@Prague s názvem ZA|ZRAKY. Název letošní akce má hned významy. Jedním jsou právě ty maličkosti, jež se nám dějí v životě za zraky. Ten druhý význam je mnohem zřetelnější a tím jsou právě zázraky. Na tato témata budou všechny talky tohoto ročníku. Dále se můžete těšit na doprovodný program a afterparty.

Facebook akce

Kdy? 19. 11. 2016

Vstupné: 300 Kč

Cigarettes after sex v Rock café

Pro všechny romantické duše doporučujeme koncert kapely Cigarettes after sex, jejichž popově baladové texty vás uklidní nebo prohloubí ještě více vaše deprese. Po vyprodaném koncertu v Chapeau Rouge se kapela znova vrací do Prahy a již dnes se můžeme těšit na jejich vystoupení v Rock café.

Kapela Cigarettes after sex vznikla před osmi lety v americkém Brooklynu. V jejím čele stojí hudebník Greg Gonzales. V tuto dobu vydali jenom dvě alba, ale nyní usilovně pracuji na dokončení svého debutového alba.

Vstupné: 395 Kč

FuckUp Night Prague Vol. XII - Startup Special

Určitě mnozí z nás zažili v životě už nějaký neúspěch. Za každým úspěchem právě stojí spousta neúspěchu.  Během Fuckup Night se o ně podělí mnoho známých osobnosti a mezi nimi například i investor Andrej Kiska.  Tato setkání se uskutečňuji každý měsíc ve více než 130 světových metropolích.

fuckup

Zdroj: Archiv akce

Úkolem těchto přednášek je ukázat neúspěch jako nedílnou součást naších životů. Každý z hostů se bude snažit během 10 minut promluvit o svých největších neúspěších, které je v životě potkaly.

Kdy a kde: 14. 11. 2016 v DUP36 na Praze 1

Vstupné: 200 Kč

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!