Kulturní tipy v týdnu od 20. 2. do 26. 2. 2017

Publikováno: 20.02.2017 12:30 | Adam Maturkanič

Pendl – Ostravská klubová noc 2017

Tento týden potěšíme všechny naše čtenáře z Ostravy a přilehlého okolí, protože již tento týden se můžete těšit na třetí hudební multižánrový festival Pendl. Jako každý ročník je pro vás připraveno mnoho zajímavých, známých, či méně známých kapel a to až na sedmi místech po celé Ostravě.

pendl

Zdroj: Archiv akce

Tento večer si vybere každý, neboť výběr kapel je vážně obrovský. Těšit se můžete například na Tata Bojs, Sebastian nebo Fast Food Orchestra. Připraven pro vás bude také chillout bar v baru Šambala nebo diskusní scéna ve Staré Aréně. Pokud máte chuť se během pátečního večera pořádně odvázat, vřele doporučujeme.

Kdy: 24 února

Kde: Ostrava

Cena: 250 Kč, vstup platí do všech klubů

Web akce: http://www.pendlostrava.cz/

Paul Van Dyk v Praze

Legenda elektronické hudby, Paul Van Dyk, se vrací zpět na pódia. Po těžkém úrazu mozku, který si zapříčinil nešťastnou náhodou v březnu roku 2016 v Holandsku, při pádu z pódia, se po dlouhé a náročné rehabilitaci, během které se dokonce učil i znova chodit, vrací zpět. Na rok 2016 měl naplánováno mnoho koncertů a vydaní nového alba. To se bohužel neuskutečnilo a Paul slíbil, že vše dožene v roce 2017.

paul

Zdroj: Archiv akce

Kdy: 25 února

Kde: SaSaZu Praha

Vstupné: od 590 Kč

Web akce: https://www.facebook.com/events/552291728294145/

Snídaně s TedX: Méně je někdy více

Jelikož je důležité se během života neustále vzdělávat a objevovat nové věci, vybrali jsme pro vás seminář na téma Méně je někdy více. Tento seminář se zaměří na životní filozofií žití s minimem, protože ve většině případu je méně někdy více. Dozvíte se základní informace o tomto životním stylu, jak se v něm zorientovat a jak ho integrovat do vlastního života. Pokud sympatizujete s touto myšlenkou, tak vám tuto akci vřelé doporučujeme. V druhém případě, byste se mohli dozvědět mnoho zajímavých a pro vás nových informací.

ted

Zdroj: Archiv akce

Kde: Impact Hub Praha

Cena: 120 Kč

Web akce: https://www.facebook.com/events/269352393484326/
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!