Kulturní tipy v týdnu od 20. 3. do 26. 3. 2017

Publikováno: 20.03.2017 12:30 | Adam Maturkanič

Žižkovská noc

Od čtvrtka, až do soboty se tento týden můžete těšit na multižánrový festival v žižkovských ulicích. Tento ročník bude v pořadí již sedmý a máte se opravdu na co těšit. Jako každý rok zaplní ulice Žižkova hudební, literární, divadelní a další umělci. Během festivalu pro vás zahrají, jak interpreti z české scény, tak i té zahraniční.

žk

Zdroj: Archiv akce

 

Ve čtvrtek v divadle Ponec se můžete těšit na elektronickou skupinu Midi lidi, v sobotu v Paláci Akropolis je na vás připravená známa punková písničkářka Mucha, páteční večer ve Stormu bude patřit rockové skupině John Wolfhooker, kterou jste mohli spatřit například na festivalu Rock for People. Skvělých kapel je samozřejmě mnohem víc, ale kdybych tady chtěl udělat výčet všech výborných kapel, které pro vás tento týden zahrají, tak by mě asi editor zaškrtil a už bych nenapsal nic. Doporučuji tedy pořádně pročíst letošní line-up, myslím, že na výběr bube mít vážně každý.

Kdy: od 23 do 25 března

Kde: Praha 3

Vstupné: od 200 Kč

Web akce: http://zizkovskanoc.net/

Polívkování

Pro všechny milovníky jídla jsme vybrali již tradiční akci na Smíchovské náplavce. Polívkování patří k jednomu z nejvíce vyhledávaných gastronomických festivalů v Praze. Za symbolické vstupné si budete moci užít příjemný den s výhledem na Vltavu a zahřát se budete moci desítkami různých polévek z celého světa. Chybět nebudou ani tradiční české polévky jako je bramboračka nebo kulajda. Na své si přijdou i vegetariáni.

polivkování

Zdroj: Archiv akce

Kdy: 25 února

Kde: Smíchovská náplavka

Vstupné: 50 Kč

Web akce: https://www.facebook.com/events/1201315129916286/

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!