Kulturní tipy v týdnu od 26. 12. do 1. 1. 2017

Publikováno: 26.12.2016 12:30 | Adam Maturkanič

Silvestr v Chapeau Rouge

Jak je už je v Chapeau Rouge zvykem, tak ani tento rok nepřijdeme o možnost strávit silvestrovskou noc v jednom z nejznámějších klubů v Praze. Těšit se můžete na 3 patra, 3 stage a 4 bary nabité alkoholem, abyste mohli ten rok pořádně oslavit, ať už byl jakýkoliv. Ochuzen nebude žádný fanoušek moderní hudby, jelikož se můžete těšit na hip hop, house, electro a dokonce i open mic pro odvážné.

rouge

Zdroj: Web akce

Vstupné: 200 Kč v předprodeji na baru nebo do 23 hodiny v den konání, po 23 hodině v den konání vás vstupné přijde na 300 Kč

Silvestr na Staroměstském náměstí

Pokud máte v plánu oslavit příchod Nového roku 2017 venku, vřelé vám doporučujeme silvestrovské oslavy v centru Prahy na Staroměstském náměstí. Akce začíná již v 15 hodin dětským programem, v 18 hodin potom začíná program pro dospělé.

Vstupné: Pevné nervy na davy lidí

Silvestr na Žižkovské věži

Pro opravdové fajnšmekry jsme vybrali silvestrovskou akcí na Žižkovské věži. Užijte si poslední den v roce ve výšce 90 metrů s výhledem na celou Prahu. V průběhu večera budete mít možnost degustovat vína a delikatesy molekulární mixologie zkušených barmanů. Navíc budete mít ten nejkrásnější výhled na ohňostroj.

tower

Zdroj: Web akce

Vstupné: 3 990 Kč (v ceně je zahrnuta konzumace pokrmů ve formě rautu a vybrané nápoje)

Silvestrovské plavby

Netradiční silvestrovskou noc můžete zažít na jedné z mnoha lodí na Vltavě. Jedná z nejvíce žádaných je loď Cecílie. Na samotné palubě budete mít možnost vyzkoušet lahůdky teplé i studené kuchyně, nepřijde, ani o welcome drink a novoroční přípitek. Trasa plavby nebude méně zajímavá. Popluje se od Čechova mostu, až k Vyšehradu. Cestou budete mít možnost vidět Tančící dům, Pražský hrad nebo Národní divadlo. Celková doba plavby bude 5 hodin.

boat

Zdroj: Web akce

Vstupné: 4900 Kč na hlavní palubě
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!