Kulturní tipy v týdnu od 26. 12. do 1. 1. 2017

Publikováno: 26.12.2016 12:30 | Adam Maturkanič

Silvestr v Chapeau Rouge

Jak je už je v Chapeau Rouge zvykem, tak ani tento rok nepřijdeme o možnost strávit silvestrovskou noc v jednom z nejznámějších klubů v Praze. Těšit se můžete na 3 patra, 3 stage a 4 bary nabité alkoholem, abyste mohli ten rok pořádně oslavit, ať už byl jakýkoliv. Ochuzen nebude žádný fanoušek moderní hudby, jelikož se můžete těšit na hip hop, house, electro a dokonce i open mic pro odvážné.

rouge

Zdroj: Web akce

Vstupné: 200 Kč v předprodeji na baru nebo do 23 hodiny v den konání, po 23 hodině v den konání vás vstupné přijde na 300 Kč

Silvestr na Staroměstském náměstí

Pokud máte v plánu oslavit příchod Nového roku 2017 venku, vřelé vám doporučujeme silvestrovské oslavy v centru Prahy na Staroměstském náměstí. Akce začíná již v 15 hodin dětským programem, v 18 hodin potom začíná program pro dospělé.

Vstupné: Pevné nervy na davy lidí

Silvestr na Žižkovské věži

Pro opravdové fajnšmekry jsme vybrali silvestrovskou akcí na Žižkovské věži. Užijte si poslední den v roce ve výšce 90 metrů s výhledem na celou Prahu. V průběhu večera budete mít možnost degustovat vína a delikatesy molekulární mixologie zkušených barmanů. Navíc budete mít ten nejkrásnější výhled na ohňostroj.

tower

Zdroj: Web akce

Vstupné: 3 990 Kč (v ceně je zahrnuta konzumace pokrmů ve formě rautu a vybrané nápoje)

Silvestrovské plavby

Netradiční silvestrovskou noc můžete zažít na jedné z mnoha lodí na Vltavě. Jedná z nejvíce žádaných je loď Cecílie. Na samotné palubě budete mít možnost vyzkoušet lahůdky teplé i studené kuchyně, nepřijde, ani o welcome drink a novoroční přípitek. Trasa plavby nebude méně zajímavá. Popluje se od Čechova mostu, až k Vyšehradu. Cestou budete mít možnost vidět Tančící dům, Pražský hrad nebo Národní divadlo. Celková doba plavby bude 5 hodin.

boat

Zdroj: Web akce

Vstupné: 4900 Kč na hlavní palubě

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Outfity na silvestrovskou párty Outfity na silvestrovskou párty 31. prosinec je nejen příležitostí k zhodnocení úspěchů a poučení se z neúspěchů uplynulého roku.  Je to také skvělá záminka... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!