Kulturní tipy v týdnu od 6. 2. do 12. 2. 2017

Publikováno: 06.02.2017 12:28 | Adam Maturkanič

Nerudný Fest

Již tradiční festival gymnázia Jana Nerudy se znova uskuteční v prostorech v Rock Café Praha. Těšit se můžete na tři nové studentské kapely a dvě již velmi dobře známe kapely v jamajských rytmech. Nebude chybět ani pestrá variace hudebních stylů, jako jsou například reggae, indie-rock, funk nebo brass-rap. Na letošním ročníku vystoupí kapely Green Smatroll a BUG'n'DUB, takže je se na co těšit.

nerudný

Zdroj: Facebook akce

Kdy?

10. 2. v 19:00

Kde?

Rock café Praha

Vstupné:

75 Kč v předprodeji, 100 Kč na místě

European Fighting Challenge Prague

Pro fanoušky bojových sportů a především ultimátních zápasů jsme vybrali European Fighting Challenge in Prague. Mnozí z vás určitě chtěli někdy v životě zažít na vlastní kůži, jaké je to stát se divákem prestižní soutěže UFC. Bohužel většina těchto zápasu probíhá v USA a málokdy se dostane té pocty, že se uskuteční někde v Evropě. Vy ovšem budeme mít možnost vidět ultimátní zápasy na vysoké úrovni již tento týden v O2 aréně.

EFC

Zdroj: Facebook akce

Kdy?

11. 2. v 18:00

Kde?

O2 aréna Praha

Vstupné:

Od 499 Kč

Spojenci

Někdy zažíváme období, kdy si chceme aspoň jednou za čas zajít na nějaký kvalitní film do kina, ale v tom kině žádný není. Buď jsou tam samé slaďárny, ohrané Pixarovky nebo nový film Zdeňka Trošky. Přijde mi, že pokaždé, kdy jsem chtěl jít do kina, tak jsem film vybíral asi tři vteřiny, protože tam byl právě jen jeden zajímavý. Teď je ale nějaká zvláštní konstelace hvězd a situace je naprosto opačná. Právě v tuto chvílí jsou kina plná filmů, které stojí za to zhlédnout. A my jsme tady od toho, abychom vám s výběrem pomohli.

Jeden z filmů, který za zhlédnutí určitě stojí, jsou Spojenci (Allied). Nechci se vám zde rozepisovat s přesným obsahem filmu. Od toho máme odborníky na ČSFD. Stačí mi, ale říct jen dvě jména. Brad Pitt v hlavní roli a oscarový režisér Robert Zemeckis (Forrest Gump, Trosečník). Nenechte si tento film ujít.

Ukázka ZDE.

Zdroj: youtube.com

 

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Léčebné prameny a sirné bahno, jedny z dominant lázní Piešťany Léčebné prameny a sirné bahno, jedny z dominant lázní Piešťany Vyhlášené slovenské lázně Piešťany oplývají nejen léčivými účinky unikátní minerální vody a sirného bahna, ale také nádherným... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!