Kulturní tipy v týdnu od 7. 11. do 13. 11. 2016

Publikováno: 07.11.2016 16:30 | Adam Maturkanič

Pánská záležitost

Jste muži, kteří si váží svého volného času? Muži, kteří upřednostňují kvalitu před kvantitou? Muži, kteří o sebe pečují? Jestli ano, tak je tato akce vymyšlená přesně pro vás. Během večera se budete moci těšit na oázu klidu a pánské pohody v Novoměstské radnici. Během večera vám budou prezentovány produkty luxusních pánských značek a doplňků pro muže. Od peněženek a kravat, přes manžetové knoflíčky a kosmetiku. Během večera si také budete moci vyzkoušet různé hlavolamy z produkce Hry a hlavolamy nebo shlédnout prezentaci českých závodních automobilů. Dále budete mít možnost degustovat kvalitní alkohol a mnoho dalšího.

pánská záležitost

Zdroj: Pořadatel akce

Jako bonus vám hodinářská firma PRIM, která bude nabízet opravu těchto hodinek nebo konzultace se zkušenými hodináři. V 18:30 h. bude slosování o ceny, kde právě exkluzivní hodinky PRIM budou jako cena. Takže si tuto událost určitě nenechte ujít!

Pánská záležitost na Facebooku

Vstupné: 250 Kč

Kdy a kde? 12. 11. 2016 v Novoměstské radnici, Praha 2

Czech Design Week

Po úspěšném Designbloku u designu ještě chvílí zůstaneme. Právě nyní probíhá v Praze Czech Design Week, na který Vás vřele zveme. Představeni vám budou autoři nezávislé scény, jako tomu bylo u Designbloku a prezentována vám bude ta nejzajímavější tvorba tuzemských i zahraničních tvůrců. Mezi vystavujícími budou studenti, profesionálové, firmy a studia. Vystavujícími pro tento rok budou například pánské krejčovství Leo Macenauer nebo Live Sweaters, kteří se zabývají výrobou luxusních svetrů v Česku.

Czech Design Week

Zdroj: Pořadatel akce

Czech Design Week na Facebooku

Kde a kdy? Kafkův dům, od 7.11. do 13.11.2016

Vstupné: Základní 150 Kč, studenti 80 Kč

Neviditelná výstava

Představte si, že jste přišli o zrak, smysl, díky němuž získává náš mozek nejvíce informací. Během této výstavy vás budou doprovázet nevidomí nebo částečně nevidomí. Budete se muset naplno řídit jen sluchem, čichem a hmatem. Neviditelná výstava má za úkol vám ukázat svět nevidomých, ale také způsoby, jak jim porozumět.

neviditelná

Zdroj: Pořadatel akce

Postupně si budete moci vyzkoušet, jaké je to uvařit si kafe, jak se umýt nebo zapnout mikrovlnou troubu v absolutně zatemněných místnostech.

Neviditelná výstava

Vstupné: 200 Kč dospělý, 180 Kč studenti

Kdy a kde? Do 30.6.2017 v Novoměstské radnici, Praha 2

 

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Yves Saint Laurent, plachý revolucionář Yves Saint Laurent, plachý revolucionář Jeden z nejvýznamnějších návrhářů minulého století, Yves Mathie Saint Laurent byl původem z Alžírska. Do dějin se zapsal jako... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!