Kulturní tipy v týdnu od 7. 11. do 13. 11. 2016

Publikováno: 07.11.2016 16:30 | Adam Maturkanič

Pánská záležitost

Jste muži, kteří si váží svého volného času? Muži, kteří upřednostňují kvalitu před kvantitou? Muži, kteří o sebe pečují? Jestli ano, tak je tato akce vymyšlená přesně pro vás. Během večera se budete moci těšit na oázu klidu a pánské pohody v Novoměstské radnici. Během večera vám budou prezentovány produkty luxusních pánských značek a doplňků pro muže. Od peněženek a kravat, přes manžetové knoflíčky a kosmetiku. Během večera si také budete moci vyzkoušet různé hlavolamy z produkce Hry a hlavolamy nebo shlédnout prezentaci českých závodních automobilů. Dále budete mít možnost degustovat kvalitní alkohol a mnoho dalšího.

pánská záležitost

Zdroj: Pořadatel akce

Jako bonus vám hodinářská firma PRIM, která bude nabízet opravu těchto hodinek nebo konzultace se zkušenými hodináři. V 18:30 h. bude slosování o ceny, kde právě exkluzivní hodinky PRIM budou jako cena. Takže si tuto událost určitě nenechte ujít!

Pánská záležitost na Facebooku

Vstupné: 250 Kč

Kdy a kde? 12. 11. 2016 v Novoměstské radnici, Praha 2

Czech Design Week

Po úspěšném Designbloku u designu ještě chvílí zůstaneme. Právě nyní probíhá v Praze Czech Design Week, na který Vás vřele zveme. Představeni vám budou autoři nezávislé scény, jako tomu bylo u Designbloku a prezentována vám bude ta nejzajímavější tvorba tuzemských i zahraničních tvůrců. Mezi vystavujícími budou studenti, profesionálové, firmy a studia. Vystavujícími pro tento rok budou například pánské krejčovství Leo Macenauer nebo Live Sweaters, kteří se zabývají výrobou luxusních svetrů v Česku.

Czech Design Week

Zdroj: Pořadatel akce

Czech Design Week na Facebooku

Kde a kdy? Kafkův dům, od 7.11. do 13.11.2016

Vstupné: Základní 150 Kč, studenti 80 Kč

Neviditelná výstava

Představte si, že jste přišli o zrak, smysl, díky němuž získává náš mozek nejvíce informací. Během této výstavy vás budou doprovázet nevidomí nebo částečně nevidomí. Budete se muset naplno řídit jen sluchem, čichem a hmatem. Neviditelná výstava má za úkol vám ukázat svět nevidomých, ale také způsoby, jak jim porozumět.

neviditelná

Zdroj: Pořadatel akce

Postupně si budete moci vyzkoušet, jaké je to uvařit si kafe, jak se umýt nebo zapnout mikrovlnou troubu v absolutně zatemněných místnostech.

Neviditelná výstava

Vstupné: 200 Kč dospělý, 180 Kč studenti

Kdy a kde? Do 30.6.2017 v Novoměstské radnici, Praha 2

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!