Květinové vzory v pánském šatníku

Publikováno: 15.07.2014 14:45 | Václav F. Mensa

Květinový vzor je u mužů stále odmítán kvůli své domnělé ženskosti. Ano, u jemných růžiček to pravda je. Nicméně, právě během léta se můžete trochu rozvášnit a nechat rozkvést více kusů šatníku, než jen kravatu či kapesníček v klopě. Když květinový vzor užijete správně, nebude ani trochu feminní. Pouze podtrhne vaši individualitu a zajímavý outfit. Buď jak buď, i když mají havajské košile květinový vzor, neznamená to, že jsou stylový kus.

jaknositkvetiny_3

Zdroj: Trashness

Nejjednodušší variantou samozřejmě je tričko či košile a džíny či chinos kalhoty. Na tom se nedá moc zkazit. Co se barev týče, přikloňte se ke kontrastním, bílo černým variacím. Působí moderně, zajímavě a přitom stylově. Obléknete li květovanou košili a temně modré denimové kalhoty, nebojte se i květovaných bot. Může to znít zvláštně ale výsledek bude dobrý.

jaknositkvetiny_5

Zdroj: Trashness

Lze vytvořit i kompletní, od hlavy až k patě květinový look. Temně květinové šortky pouze ve dvou odstínech a triko či košile taktéž. Doplňte zajímavými botami a klidně i květinovou taškou. Nicméně, každou kombinaci která vás "jen tak napadne" raději s někým zkonzultujte.

jaknositkvetiny_7

Zdroj: Trashness

Dokonalé a trochu výraznější květinové vzory dělá Dolce & Gabbana. I když nehodláte květinové vzory nosit, navštivte e-shop. Pravděpodobně vás přesvědčí. Květinové doplňky dělá nejlepší Givenchy. Jejich potisky na kožených věcech jsou legendární. Čím výraznější květinový vzor, tím méně doplňků či jiných výrazných prvků.

jaknositkvetiny_2

Zdroj: Trashness

Je jedno, jestli si pořídíte jen špendlík s květinou Lanvin, květinové boty Vans nebo šortky na plavání. Květy toto léto nevynechejte a vzbudíte příjemný zájem žen a závist mužů.

Košile s výraznými květy, River Island. Džíny, Saint Laurent. Šortky, River Island. Tenisky, Vans.

jaknositkvetiny_8

Zdroj: Weby značek

Bílé triko Boss Orange. Košile s třešňovými květy květy, Dolce & Gabbana. Triko s modrými květy, Selected. Šortky s květy, AE8" Prep Belted Floral Short. Denimové šortky, Jack & Jones. Zářivě modré tenisky, Vans. Květované slip on, Givenchy.

jaknositkvetiny_9

Zdroj: Weby značek

Snapback, Lira. Ozdobné špendlíky do klopy, Lanvin. Pásek, Givenchy. Černobílé šortky, Hugo Boss. Tote bag, Gucci. Motýlci, Forzieri. Boxerky, Pull & Bear. Květované boty, Acne.

jaknositkvetiny_10

Zdroj: Weby značek
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!