Květnoví oslavenci Janžurová a Troška sfoukli svíčky dortu v hotelu Savoy

Publikováno: 27.05.2015 13:07 | Michaela Lejsková

Oslavou narozenin vyvrcholil hlavní program slavnostního večera v hotelu Savoy, jehož cílem bylo propojit lidi vynikající ve svých profesích.  9. profesní setkání magazínu Best of. Několik profesních prezentací mohli hosté shlédnout přímo v prostorách restaurace  Hradčany. Narozeninové  Hodně štěstí, zdraví, kterým všichni přítomní přáli oslavencům Zdeňku Troškovi (62) a herečce Ivě Janžurové (74), zaznělo taktéž v doprovodu Petra Maláska.

fotoCzpPraha001001150

Zdroj: www.ibestof.cz

Oslavencům přála celá řada přátel a kolegů, kteří na slavnostní událost dorazily. Společně tak rozkrojili také dort připomínající čtyřlístek, který pro ně připravil šéfkuchař Petr Patočka. Oba vážení hosté a oslavenci večera obdrželi krásné dárky, jako například portréty od autora Roberta Vana, dárky od automobilky Peugeot, společnosti Clinique, víno  Stapleton a Springer, perníkové dárky od Pavla Janoše z Pardubic a dáma samozřejmě růže, které pro ni cestovaly až z Ekvádoru a vázal je florista Ivan Šabaltúra.
fotoCzpPraha001001146

Zdroj: www.ibestof.cz

fotoCzpPraha001001151

Zdroj: www.ibestof.cz

9. profesní setkání magazínu Best of a hotelu  Savoy se konalo za podpory hlavních partnerů direct marketingové agentury  5P Agency,  Mejta Zlín – ručně šité obleky na míru, automobilky  Peugeot, autosalonu  Peugeot Kopecký a společnosti  Quintesentially Lifestyle. Partnerů  Clinique,  Stapleton a Springer, Hruška Design, Czech Masters, Pilsner Urquell, Kamila Vodochodská a  Sisel Kaffé.
fotoCzpPraha001001154

Zdroj: www.ibestof.cz

fotoCzpPraha001001151

Zdroj: www.ibestof.cz

fotoCzpPraha001001263

Zdroj: www.ibestof.cz

fotoHerminapress134

Zdroj: www.ibestof.cz

fotoHerminapress137

Zdroj: www.ibestof.cz

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek David Deyl večeřel s vítězkou ankety pro Unicef David Deyl večeřel s vítězkou ankety pro Unicef V pondělí 25. května 2015 proběhla v příjemném prostředí restaurace Žofín Garden večeře Davida Deyla s výherkyní soutěže,... Další článek