Lacoste Lab pro Lacoste L!VE: krokodýlí adrenalin

Publikováno: 28.01.2013 00:42 | Jiří Hofbauer

Christophe Pillet, kreativní ředitel Lacoste, 7.ledna hrdě Paříži představil kolekci nový designových produktů. Kolekce Lacoste LAB vzešla ze spolupráce Lacoste a řadou dalších firem. K dostání bude v obchodech Lacoste Live.

Lacoste LAB se skládá z řady sportovních věcí vyrobených především ze dřeva a hliníku – skateboardod Artprint, petanqueové koule Obut, volejbalové, fotbalové a rugby míče od Duarig, helma GPA design, snowboardy od Solomon, lyžařská helma od GPA design a brýle Dragon Alliance.

Kolekce byla světu představena loni v září během Fashion Week jaro/léto 2013 v New Yorku. Pařížský butik Colette nabízí kolekci Lacoste LAB pro Lacoste Live od 7. ledna 2013, a od března snad i u nás. Eshop to jistý.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Zdroj: Lacoste Lab

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!