Lady Gaga se opět hlásí o slovo

Publikováno: 22.07.2013 20:39 | Jiří Hofbauer

Americká zpěvačka Lady Gaga, která se proslavila svým excentrickými kostýmy, s příchodem nového alba otočila. Její třetí studiovka vyjde 11.listopadu tohoto roku a už od 1.září si ji můžete předobjednat. Sama zpěvačka s příchodem alba ARTPOP (trvá na tom, aby se název psal velkými písmeny) opětovně slibuje revoluci v hudebním průmyslu. V tiskovém prohlášení si její tým dokonce pohrává s myšlenkou, že její nové album dostát uměleckých kvalit jako dílo Andy Warhola.

Pokud se nebude konat revoluce, pozdvižení určitě. První ochutnávka dorazí již 19.srpna. Jestli to bude singl Princess Die, který už několikrát zazněl během jejího posledního koncertního turné nelze říct. Ostatně právě tenhle song nepřímo odkazuje na život a smrt princezny Diany, zkráceně Di.

Nedávno se zpěvačka pochlubila údajným přebalem alba, kde ji dvojice módních fotografů s Inez Van Lamsweerde a Vinoodh Matadin zachytila se plastovým štítem přes tvář. Nyní jim znovu zapózovala pro odvážnou titulku magazínu V.

lady-gaga-nude-art-pop-cover

Zdroj: HAUSE OF GAGA

lady_gaga_nue_pour_v_magazine_6101_north_626x

Zdroj: V Magazine

lady-gaga-artpop

Zdroj: HAUSE OF GAGA

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!