Lamborghini Aventador LP720-4 50 Anniversario Edition

Publikováno: 19.04.2013 18:08 | Jiří Hofbauer

Největší oslava sice Lamborghini čeká až na autosalonu v Šanghaji, ale automobilka začala slavit už nyní. Místo sobě však dala dárek všem automobilovým nadšencům. Exkluzivní fotografie Aventador LP720-4 50 Anniversario Edition.

lamborghini_at_shanghai_auto_show_2013_01 2

Aventador nabídne 710 koní a zrychlení z 0 na 100 za 2,9 sekundy. Maximální rychlost 350 km/h mu pomáhá ukočírovat speciální karbonový aero kit, který zvyšuje jeho přítlak.

Cenu a podrobné informace budou odtajněny na dubnovém autosalonu v Šanghaji. Cena základního modelu je 7,64 milionu korun a tenhle limitovaný žluťásek rozhodně levnější nebude. Pokud o něj máte zájem chtělo by to už si stoupnout do fronty. Je jich jen 100 kusů a brzy nebudou.

2

Zdroj: Autocar

3

Zdroj: Autocar

4

Zdroj: Autocar

5

Zdroj: Autocar

6

Zdroj: Autocar

7

Zdroj: Autocar

8

Zdroj: Autocar

9

Zdroj: Autocar

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!