Láska na první zakousnutí

Publikováno: 19.09.2013 15:11 | PR

Přitažlivé vůně nesoucí se vzduchem. Podvědomě známé. Naprosto sbližující. Nemůžete si je odepřít, natož je ignorovat. Jako kousnutí lásky. Prostě teď, prostě sexy, prostě Cavalli. Hon začíná. Hraješ tu hru?

RC_JC_FHIM_FHER_A3_PRESS_900px

Zdroj: Just Cavalli

Sexy vůně Just Cavalli pro něj a Just Cavalli pro ni sjednocují bytosti a jsou určeny ke spoutání na věčnost. Jejich nošení je jako rituál, zasvěcení do nového městského kmene. Je to postoj, způsob bytí. Jejich značkou je „Just Cavalli kousnutí“, silný symbol sounáležitosti.

On je sebejistý a uvědomuje si svůj šarm. Hraje hru života naplno, bez omezení a bez zábran. Rád svádí a je sváděn a užívá si vzrušení z lovu. Jeho vůně je jako volání divočiny odrážející se v samém srdci města. Divoké chilli papriky, vetiver a smyslná kůže mu dodávají neodolatelnou přitažlivost.

Ona se nebojí být sama sebou. Ví o své smyslnosti. Je to hravá pokušitelka, která ráda dráždí a provokuje. Užívá si flirtování. Je odvážná a volná. Mladistvá a pulzující Just Cavalli pro ni ji zahalí do vůně hořkého pomerančovníku, tahitské tiaré a palisandrového dřeva.

Objevte vůně Just Cavalli http://www.justcavalli-fragrance.com/

Tvářemi pánské a dámské vůně Just cavalli se stali krásná Georgia May Jagger a sexy brazilský model Marlon Teixera, kteří si v rafinované a žhnoucí televizní kampani Just Cavalli užívají vášnivého lovení.

Zapoj se do nové zábavné hry Just A Bite a vyhraj pánskou vůni Just Cavalli od Roberto Cavalli! Zjisti, co se stalo minulou noc...

Zakousni se s vůněmi Just Cavalli na http://www.justcavalli-bite.com/

RC_JUST_CAVALLI_FHER_FHIM_PACK

Zdroj: Just Cavalli
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!