Last minute vánoční dárek? Coffee to Home.

Publikováno: 22.12.2016 12:15 | Štěpán Molitor

Vánoční atmosféra pronikla už i do těch nejizolovanějších kanceláří. Stačí se projít po městě a výmluvné signály jako davy lidí v nákupních centrech, stánky se svařeným vínem a role balicího papíru, vykukující z elegantních kabelek, chic messengerů i igelitek vám naznačí, co se asi děje. Štědrý den se blíží. Svátky klidu už dávno nejsou tak klidné (aniž bych chtěl lacině remcat na to jak se „z Vánoc vytratilo to kouzlo“). Místo abychom se rozhodovali, jestli si do punče dáme Flor de Cana, Key rum, nebo jestli bude stačit tuzemák a dumali, který díl Sám doma si pustíme, honíme termíny, vyřizujeme prosincové faktury a sháníme dárky.

IMG_9472

Zdroj: Menstyle.cz

To poslední je často kámen úrazu a najít dobrý dárek je složitější, než dokončit ten projekt pro klienta v termínu. Pokud jste náhodou zapomněli na některého člena rodiny, nemusíte si v panice shánět konopné lano nebo lozit na Nuselák. Naštěstí v digitálním století máme možnosti, jak dárek sehnat na poslední chvíli.

Mnoho lidí miluje kávu. Opravdu dobrou kávu. A milují ji i gentlemani z Coffee to Home. Tento projekt je zaměřený na to, aby si každý mohl vychutnávat kvalitní exkluzivní kávu, ke které by se normálně ani nedostal. Celá služba funguje formou předplatného. Každý měsíc vám přijde balíček, ve kterém jsou tři druhy kávy. Vždy je k nim přiložena kartička, na které najdete charakteristiky té které kávy – její původ, metodu zpracování, pražírnu a krátký popis. Předplatné služby je možné na 1, 3 a 6 měsíců, a, pro velké milovníky kávy, také na neomezeně dlouhou dobu. Pokud vám některá káva zachutná, můžete si jí objednat větší množství.

IMG_9475

Zdroj: Menstyle.cz

Dalším krásným dárkem jsou balíčky, ve kterých kromě kávy najdete i dřevěný motýlek z dílny BeWooden.

Co je ale nejlepší zpráva? Službu můžete objednat i na Štědrý den a poukaz vám přijde ihned na mail. Ideální tip pro last minute vánoční dárek.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!