Le Premier otevřel nový obchod dělaný "na míru" všech zákazníků

Publikováno: 30.04.2013 08:59 | Jiří Hofbauer

Je to dva roky co se eshop Le Premier proměnil ve skutečný butik. A i když zaznívaly hlasy, že takový obchod se u nás nemá šanci uživit, spíš jakoby vším tím jedem, co na něj plivaly, jen posilovaly jeho konkurenční imunitu a podpořily zájem klientely. Z odvážlivců se stali stálí zákazníci a z jednorázových nákupů pravidelná návštěvy.

Značka Le Premier otevřela nový a prostornější butik, který vznikal prakticky na míru požadavků a přání zákazníků.

„Vzhledem k nárůstu našich klientů a stále se zvyšující poptávce po našich oblecích a košilích na míru, jsem se rozhodl pro zvětšení našeho butiku tak, aby se zde každý muž cítil příjemně. Stávající obchod už nám byl trochu těsný,“ zdůvodňuje změnu majitel Jakub Lohniský.

Větší obchod nabídne nejen vyšší komfort během nakupování pro zákazníky, ale především dává dostatečný prostor vyniknout veškerému nabízenému zboží a současně dovoluje i rozšíření sortimentu pro obchod samotný.

Butik je rozdělen do několika zón. Jednou z novinek je tak oddělené, intimnější prostředí pro servis pánských obleků na míru, což dozajista ocení každý muž.

Při navrhování interiéru butiku mysleli designeři nejen na zákazníky ale i na jejich doprovod. Na polstrovaných lavicích si mohou v klidu vychutnat kávu a nabrat druhý dech, zatímco vy budete s profesionálním personálem diskutovat o o délce rukávů nebo barvě ponožek. A i když zákazník má vždy pravdu, nechte si poradit. Své práci skutečně rozumí a dělají ji skvěle.

Vzhledem k neustále rostoucí popularitě košil a obleků na míru, anglických Loake a široké nabídce stylových doplňků je jen otázkou času kdy se Le Premier bude v rámci Pánské pasáže stěhovat znova.

Le Premier
Le Premier, 2Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!