Ledový Grand Palais

Publikováno: 03.12.2012 18:21 | Jiří Hofbauer

Přípravy Vánoc, nejchladnějších svátků roku se rozhořely naplno stejně jako válka mezi ochodníky předhánějících se o co nejpompéznější výzdobu výlohy. Komu by nestačilo namáhání lýtkových svalů během obíhání obchodů při lovu za nejlepšími dárky může se vrátit do dětských let na kluzišti, které bude otevřeno od 13.prosince přímo v pařížském Grand Palais.

3

Zdroj: legrandpalaisdesglaces.com

Grand Palais je výstavní pavilon v srdci Paříže, který byl vybudován pro účely světové výstavy v roce 1900. Dodnes slouží pavilon jako muzeum, pro nejrůznější společenské události a přehlídky.

1

Zdroj: legrandpalaisdesglaces.com

Zatímco přes den se budete zahřívat horkou čokoládou každý čtvrtek, pátek a sobotu od 20.00 od 2.00 hodin celý pavilon naplní dechberoucí světelná show, DJ a chlazené drinky. Děti nechte doma, bude tu žhavá atmosféra.

5

Zdroj: legrandpalaisdesglaces.com

Bruslení v Grand Palais je přístupné od 13. prosince 2012 do 06.01.2013 každý den od 10.00 do 21.00 hodin.

Dospělí 12 €

Děti (do 12 let) 6 €

legrandpalaisdesglaces.com

6

Zdroj: legrandpalaisdesglaces.com

Hodnocení článku:Komentáře

Will.i.am uvedl externí digitál pro iPhony i.am+ Will.i.am uvedl externí digitál pro iPhony i.am+ Držitel 7 Grammy, 8 American Music a 3 World Music cen, americký muzikant a podnikatel William James Adams aneb též "Will.i.am" je asi nejlépe... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!