Lekce severského stylu v The Room by Basmatee

Publikováno: 20.03.2013 11:55 | Jiří Hofbauer

Jarní sortiment The Room by Basmatee opět zaujme řadou originálních kousků, osvědčených značek, ale také nováčky na českém trhu jako jsou dánské značky Libertine Libertine, Junk de Luxe a Royal Republiq. S jarem tak přichází i trocha toho svěžího severského větru.

Původem kodaňská Libertine Libertine dokonale hraje se sortimentem The Room by Basmatee, ale nikterak se v něm neztrácí. Naopak vyniká kvalitními materiály, neotřelým designem a netradičními barevnými kombinacemi. Formou se jedná o klasické kousky, ale s přidanou hodnotou lehkosti přizpůsobenou v duchu moderních hodnot. Smysl pro detail a vtip letos značka předvedla ve výšivce origami lodiček.

1
2
3
4

Další dánskou novinkou je Junk de Luxe. Značka nabízí řadu lehkých jarních bund, svetrů a triček, které však lehce klamou tělem. Použitý prvotřídní materiál, odolnost a jedinečnost každého kousku zaručí, že vás jen tak neomrzí a stanou se jistotou vašeho šatníku.

5
6
7
8

Značka Royal Republiq, která umí skvěle chodil ve stylové, pohodlné obuvi, se obula i do elegantnějších modelů. Boty z dílny této značky jsou vždy propojením nedbalého a sofistikovaného stylu. Nová kolekce obuvi rozšířila nabídku o jednoduché, ale o to užitnější boty. Je to takový středobod mezi rozvolněnými teniskami a striktními polobotkami. Právě čistý design a nekomplikovanost zpracování je síla kotníčkových polobotek.

9
10
1
Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!