Leoš Mareš uvedl novou zimní kolekci značky Blažek

Publikováno: 09.06.2015 16:44 | Jiří Hofbauer, Štěpán Molitor

Zatímco na ulici se teploty šplhaly ke třicítce, v klimatizovaných útrobách pražské prodejny Blažek na Václavském náměstí se ve čtvrtek 4. června konalo představení očekávaná kolekce na nadcházejí podzim a zimu 2015.

Prezentace kolekce Blažek podzim/zima 2015 v prodejně na Václavském náměstí.

blazek_AW_2015_1

Zdroj: Blažek

Tvář značky Leoš Mareš s fotografkou Bárou Prášilovou a režisérem Jakubem Jahnem.

blazek_AW_2015_3

Zdroj: Blažek

Celou událostí prováděl Leoš Mareš, který je již od minulého roku tváří značky Blažek. Prezentaci nové kolekce uvedlo krátké backstage video z focení kampaně na pražském Vítkově.

Prezentace backstage videa z focení kampaně Blažek podzim/zima 2015.

blazek_AW_2015_2

Zdroj: Blažek

Po úvodních slovech zakladatele značky, pana Ladislava Blažka, se ke kolekci vyjádřili návrháři značky, tedy ti, kteří jsou těmi zásadními ve vývoji značky. Roman Humlíček, Jana Kuťková a Věra Jakubíčková.

Ladislav Blažek spolu s designéry Romanem Humlíčkem a Janou Kuťkovou.

blazek_AW_2015_4

Zdroj: Blažek

Další z trojice designérů značky Blažek Věra Jakubíčková.

blazek_AW_2015_5

Zdroj: Blažek

Kolekce je rozdělena na formální a neformální módu. Blažek vsadil na kvalitní materiály a přiléhavé střihy. V kolekci dominují tmavší, podzimní barvy, ale můžeme se těšit například na košili s motivem tučňáků nebo hravé motýlky. Výrazným trendem jsou také double-monk shoes.

První ochutnávka z kolekce Blažek podzim/zima 2015.

blazek_AW_2015_7

Zdroj: Blažek

blazek_AW_2015_6

Zdroj: Blažek

Celkově je kolekce velmi kompaktní a tradiční, přitom v sobě má kreativní prvky. Je elegantní, rafinovaná, přitom velice chlapská. S radostí můžeme říct, že úroveň české módy se opět zvyšuje.

Bližší informace o kolekci již brzy na Menstyle.cz.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Soutěžní komedii Zdeňka Trošky se hosté kina smáli přesně celou čtvrtinu filmu Soutěžní komedii Zdeňka Trošky se hosté kina smáli přesně celou čtvrtinu filmu Komedie Babovřesky 3 byla soutěžní projekcí na festivalu Hrnec smíchu v Novém Městě nad Metují. V sále Kina 70 tak nechyběla trojice... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!