Lesklý obličej? Už ne!

Publikováno: 26.04.2013 08:46 | Dušan Horák ml.

Začínají letní teploty, které jsou zákonitě spojeny s větší mírou propocených košil i mastnějším čelem. Na přechod z klimatizované kanceláře do supervyhřátého auta nedokáže biologické tělo bohužel reagovat tak rychle jako mechanická klimatizace. Obličej se vám tak orosí a následně zůstane mastný. Když jdeme potom na jednání, obličej je lesklý jako Kojakova pleš. Nejen že to není zrovna estetické, ale navíc vám to sráží i sebevědomí.

Vyzkoušel jsem se mnoho krémů, které mi měly zaručeně pomoci. Celkově jich bylo pět a ani jeden nepomohl. V takové situaci vyzkoušíte už opravdu všechno.

Narazil jsem na pleťovou masku s označením Jennifer od LG Cosmetics By Libotovska. Krém pro intenzivní a hloubkové čištění pleti. Takže přečetl jsem návod a začal aplikovat na můj, obličej. První použití přineslo opravdu odmaštění obličeje a příjemný pocit. Ale otázkou je, jak dlouho vydrží. Musím říct, že obličej nebyl mastný další 3 dny a i vizuálně byl po celé 3 dny svěžejší. Což beru jako velmi dobrý výsledek. Předchozí krémy fungovaly jen pár hodiny po aplikaci, nejdéle den.

Výrobce doporučuje aplikaci opakovat 2x týdně. Začal jsem aplikovat masku každé pondělí a čtvrtek ráno. Vždy 20 minut před ranní sprchou. Někdy i v pátek či sobotu večer, než jsem vyrazil do víru nočního života. Mohu potvrdit, že se tato maska je kvalitní a splňuje to, co je napsané na obalu.

kres7

Zdroj: LG Cosmetics By Libotovska
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!