Letní Louis Vuitton má tropickou šťávu

Publikováno: 16.03.2013 21:09 | Jiří Hofbauer

Kolekce na jaro a léto pojal jako tradiční francouzský módní dům jako neohroženou námořnickou expedici na vlnách sportovního luxusu. S růstem teplotního rozdílu dochází nejen k opadnutí temných zimních tónů, ale i k jakémusi polidštění kolekce a zbavení se náznaků nenositelnosti přehlídkových mol.

Kašmírové svetry, lněné košile, perfektně střižené blejzry, mokasíny, polobotky, sandály, brýle šátky a šály – to všechno tvoří tuto ležérní kolekci. To nejen v její vizuální podobě ale i ve způsobu zpracování. V kolekci jsou i jasně sportovní kousky, vytvořené pro maximální pohodlnost anatomie pohybu.

Speciálně u Louis Vuitton je nedílnou součástí každé kolekce sekce tašek. Zůstal zachován klasický Monogram i Damier. Stejně jako s každou další kolekcí došlo k jejich jarnímu oživení, případně letnímu tropickému nástřiku. Kolekce nabízí klasické modely z tmavě modré, hnědé i černé kůže, ale i tašky v doslova exotických barvách. S takovou brašnou pak budete skutečně nepřehlédnutelní. Nejeden muž se pak nad neonovou Keepall pozastaví s tím, že se mu líbí, ale... Ale že budete až moc vidět? Není přece smyslem módy být vidět? Louis Vuitton je prostě vizionář, který vidí dál než jen za horizont.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Zdroj: Louis Vuitton

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!