Léto plné novinek v Pánské pasáži

Publikováno: 04.08.2014 00:23 | Jiří Hofbauer

Pánská pasáž v centru Prahy zve do nové restaurace a navíc představuje opět nový sortiment čistě pro muže. Pány potěší zejména nové doplňky na holení nebo čištění bot. K dostání jsou i další kolekce šperků a hodinek. To vše doplňuje nová indická restaurace, která vám nabídne paletu dosud nevyzkoušených chutí.

Nová restaurace Bissli

Pokud máte rádi exotickou kuchyni, zastavte se v pravé indické kuchyni v restauraci Bissli. Jestliže se v indických jídlech zatím moc nevyznáte, vyzkoušejte speciální ochutnávku specialit z asijské kuchyně, v jídelním lístku pod názvem Grand Bissli Sampler.

PP_léto2014_1

Zdroj: Pánská pasáž

PP_léto2014_2

Zdroj: Pánská pasážVýbava na holení v Gentleportu

Letos v létě si v Gentleportu pořídíte komplexní výbavu na holení od předních anglických výrobců. Například můžete vyzkoušet a objevit kouzlo mokrého holení s anglickým holicím strojkem typu bagr od Piccadilly Shaving Co. za 1 490 Kč. Od stejného výrobce si ještě můžete dopřát štětku na holení Super Badger ze srsti jezevce za cenu 1 890 Kč. Pokud rádi značky kombinujete, jděte do štětky na holení od Taylor of Old Bond Street Pure Badger opět ze srsti jezevce a zkuste si, která vám sedne lépe, tato je za cenu 890 Kč.

PP_léto2014_3

Zdroj: Pánská pasáž

V Gentleportu mají i nové barevné varianty tašek značky The Leather Satchel Co., které jsou ručně vyráběné z vláknité usně (hovězina) a s pevným kovovým zapínáním. V Anglii je vyrábí ti nejlepší brašnáři a řemeslníci s použitím nejkvalitnějších materiálů a tradičních výrobních metod.

PP_léto2014_4

Zdroj: Pánská pasáž

PP_léto2014_5

Zdroj: Pánská pasáž

PP_léto2014_6

Zdroj: Pánská pasážBoty Loake jako ze škatulky

Dopřejte svým koženým botám luxusní péči v podobě produktů od značky Saphir, která je k dostání v obchodě s obuví Loake. Prémiová péče Saphir uspokojí i toho nejnáročnějšího pedanta na pořádně vyleštěné boty. Čistě přírodní produkty jsou složeny z včelího a karnaubského vosku a rostlinného, norkového a terpentýnového oleje. Díky obsahu pigmentu zakryjí drobné oděrky a dokreslí barvu kůže. K dispozici je krém od 389 Kč a vosk od 249 Kč.

PP_léto2014_7

Zdroj: Pánská pasážHodinky Prim Manufacture 1949 pro manželky a přítelkyně

Nevíte, co praktického pořídit své milé k výročí, narozeninám nebo svátku? Přijďte si pro inspiraci do hodinářského ráje v Pánské pasáži. PRIM Manufacture 1949 představuje nový typ hodinek PRIM Sphere Exclusiv. Tvůrci designu se nechali inspirovat jednoduchostí tvaru koule se sofistikovaným detailem v číselníku, kde jsou kameny tvarovány jako "sopečný útvar“, čímž hodinky získaly jedinečný a výjimečný design. Za cenu 68 000 Kč jsou vaše. Respektive její.

PP_léto2014_8

Zdroj: Pánská pasáž
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!