Letos svezte svou přítelkyni k moři v některém z těchto krasavců

Publikováno: 26.05.2014 08:42 | PR

Letos ne! Žádná upocená sedadla, bolavá záda a desítky či dokonce stovky zbytečně najetých kilometrů. Tento rok pro Vás a Vaši přítelkyni nemusí být cesta autem k moři utrpením. Tedy pokud využijete super nabídky a půjčíte si na cestu některého z těchto krasavců…

Letos svezte svou přítelkyni k moři

BMW série 5, BMW série 3, Ford Mustang, Volkswagen Passat či Škoda Superb, to jsou vozy, kterými byste měli letos vyrazit s přítelkyní k moři.  Nemusíte přitom investovat několik set tisíc či milionů korun do nového vozu, ani prosit rodiče, všechny tyto vozy jsou Vám k dispozici v autopůjčovně Mad Auto Praha, kterou najdete v Praze na Pobřežní ulici.

Všechny vozy jsou udržovány v perfektní kondici

Obrovskou výhodou je „stáří“ těchto vozů, které se pohodlně vejde do 2 let (údaj ke květnu 2014). Nemusíte se tedy bát, že byste na cestě k moři museli řešit technické poruchy, všechny vozy jsou bez přehánění v perfektní kondici. V porovnání s tím, co dáte za samotný pobyt, není cena za půjčení těchto vozů nijak vysoká (viz. stránka s jednotlivými vozy).

Kromě samotného vozu si v Mad Auto můžete pronajmout GPS navigaci či WI-FI přijímač. Už Vám tedy nehrozí, že byste se někde ztratili, či že byste při stání v kolonách zažili nudu.

Zkuste si vozy třeba jen na den, na dovolenou již nebudete chtít jet jinak

Pokud se Vám půjčení si vozu na celý týden zdá jako velké „sousto“, můžete si některý z automobilů půjčit na 1 – 2 dny s tím, že s přítelkyní vyrazíte na výlet po okolí. Uvidíte, že po této zkušenosti s krátkým výletem již nebudete chtít dlouhou cestu k moři absolvovat ve starém autě bez klimatizace a nepohodlnými sedačkami, ověřte si to!

V době dovolené půjdete na jisto

Výhodou tohoto „testu“ je, že si můžete před samotným odjezdem na dovolenou vyzkoušet více vozů. Jakmile zjistíte, jestli se Vám jezdí nejlépe v BMW, Volkswagenu či Fordu, můžete jít v době dovolené na jistotu.

Pojďte do toho, všechny tyto vozy na Vás již čekají v nabídce Mad Autopůjčovny.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!