LFW podzim/zima 2017 část 1

Publikováno: 25.02.2017 09:01 | Štěpán Molitor

Na London Fashion Week FW 2017 se prezentovali i mladí designéři z celého světa. Přehlídky se šly ve Freemason's hall pod záštitou Fashion Scout. Připravili jsme pro vás stručný výběr zajímavých kolekcí.

Angus Chiang

Návrhář pánského oblečení Angus Chiang (Taipei) je ovlivněný Tchajwanskou kulturou. Na LFW už převáděl v roce 2013. Černou a bílou vystřídaly barvy palety zvýrazňovačů.

angus_chiang

Zdroj: POP PR

Mark Fast

Pro své kolekce hledal inspiraci v Londýně. Jeho luxusní knitwear oblečení je charakteristické ruční výrobou na starých pletacích strojích. Spolupracoval i se značkami Swarovski nebo Louboutin.

mark-fast

Zdroj: POP PR

Mimi Tran

Vietnamská návrhářka žila od svých sedmi let v Paříži, následně v USA. Vystudovala elektrotechniku (!!!) a MBA. Její kreativní stránka ji ale stále tahala směrem k módní tvorbě. Tvoří formální dámské oděvy a heslem její značky je novodobý sexy glamour.

mimi_tran

Zdroj: POP PR

Fashion DNA Pakistan

Fashion DNA je skupina, slučující mladé designéry. Těm poskytuje mentoring a zázemí. Fashion DNA Pakistan organizuje British Fashion Council. V rámci show se představili tito návrháři a značky:

-        GULABO

-        JEEM

-        MUNIB NAWAZ

-        THE PINK TREE COMPANY

-        SONYA BATTLA

-        ZUZIA DOR

pakistan

Zdroj: POP PR

House of MEA

Návrháři Felix Bendish, Nivedita Saboo, Kajal Patel představili svoje kolekce v rámci Fashion Scout show v Londýně. Podívejte se na fotky.

house_of_mea

Zdroj: POP PR

house_of_mea2

Zdroj: Menstyle.cz

house_of_mea3

Zdroj: Menstyle.cz

house_of_mea5

Zdroj: Menstyle.cz

house_of_mea7

Zdroj: Menstyle.cz

house_of_mea9

Zdroj: Menstyle.cz

house_of_mea13

Zdroj: Menstyle.cz

house_of_mea16

Zdroj: Menstyle.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!