LFW podzim/zima 2017 část 2

Publikováno: 26.02.2017 09:20 | Štěpán Molitor

Druhá část zajímavých designérů na London Fashion Week FW 2017. 

Alex S Yu studio

Minimalismus nemusí být jenom černá a bílá. Značka Alex S. Yu tvoří minimalistické kousky, které jsou však pestrobarevné. Vzpomínky na dětství i jistá nostalgie...

IMG_0622

Zdroj: Menstyle.cz

IMG_0625

Zdroj: Menstyle.cz

IMG_0626

Zdroj: Menstyle.cz

Ashely Isham

Singapurský návrhář žije od roku 1996 v Londýně, kde vystudoval St. Martins College of Art and Design. Moderní glamour a současné a přesto elegantní šaty jsou jeho vizitkou.  

Annderstand

Fúze rockové hudby, westernu a orientu. Toto je ústřední téma lifestyle a módní značky Annderstand. V kolekci FW 17 byly dominantní lesklé splývavé materiály a tlumené barvy, jako tmavě stříbrná, krémová, šedá a samozřejmě černá.

annderstand_1

Zdroj: H PR Agency

annderstand_2

Zdroj: H PR Agency

annderstand_3

Zdroj: H PR Agency

annderstand_4

Zdroj: H PR Agency

annderstand_5

Zdroj: H PR Agency

Rohmir

Původně modelka Olga Roh založila tuto značku před deseti lety. Ready to wear kolekce kombinuje dávný ruský glamour a odvážné oblečení éry Annés Follies nebo Garçonne z 20. a 30. let. Kolekce FW 17 je nazvána A Magic Journey. 

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Kulturní tip na tento týden: Festival otrlého diváka Kulturní tip na tento týden: Festival otrlého diváka Pro tento týden jsme pro vás vyhledali akci, o kterou by neměl přijít žádný fanoušek filmů. Mnozí z vás navštěvuji kinosály pravidelně.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!