LFW podzim/zima 2017 část 2

Publikováno: 26.02.2017 09:20 | Štěpán Molitor

Druhá část zajímavých designérů na London Fashion Week FW 2017. 

Alex S Yu studio

Minimalismus nemusí být jenom černá a bílá. Značka Alex S. Yu tvoří minimalistické kousky, které jsou však pestrobarevné. Vzpomínky na dětství i jistá nostalgie...

IMG_0622

Zdroj: Menstyle.cz

IMG_0625

Zdroj: Menstyle.cz

IMG_0626

Zdroj: Menstyle.cz

Ashely Isham

Singapurský návrhář žije od roku 1996 v Londýně, kde vystudoval St. Martins College of Art and Design. Moderní glamour a současné a přesto elegantní šaty jsou jeho vizitkou.  

Annderstand

Fúze rockové hudby, westernu a orientu. Toto je ústřední téma lifestyle a módní značky Annderstand. V kolekci FW 17 byly dominantní lesklé splývavé materiály a tlumené barvy, jako tmavě stříbrná, krémová, šedá a samozřejmě černá.

annderstand_1

Zdroj: H PR Agency

annderstand_2

Zdroj: H PR Agency

annderstand_3

Zdroj: H PR Agency

annderstand_4

Zdroj: H PR Agency

annderstand_5

Zdroj: H PR Agency

Rohmir

Původně modelka Olga Roh založila tuto značku před deseti lety. Ready to wear kolekce kombinuje dávný ruský glamour a odvážné oblečení éry Annés Follies nebo Garçonne z 20. a 30. let. Kolekce FW 17 je nazvána A Magic Journey. 

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Kulturní tip na tento týden: Festival otrlého diváka Kulturní tip na tento týden: Festival otrlého diváka Pro tento týden jsme pro vás vyhledali akci, o kterou by neměl přijít žádný fanoušek filmů. Mnozí z vás navštěvuji kinosály pravidelně.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!