Limitovaná edice Bohemia Sektu ve spolupráci s Terezou Maxovou

Publikováno: 13.11.2016 12:30 | Štěpán Molitor

Bohemia Sekt ve spolupráci se svou ambasadorkou, Terezou Maxovou, připravil limitovanou edici nejoblíbenějšího tuzemského sektu – Bohemia Sekt demi sec.

BS_Tereza Maxová

Zdroj: Bohemia Sekt Official

„Pro příznivce našeho šumivého vína Bohemia Sekt demi sec jsme chtěli letos připravit něco výjimečného. Limitovaná edice „Tereza Maxová Collection“ bude tedy nejen pro ně příležitostí pořídit si nevšední láhev, kterou si budou moci nechat pro sváteční chvíle, nebo ji naopak věnovat svým blízkým jako stylový dárek,“ říká o novince Martin Fousek, ze společnosti BOHEMIA SEKT.

Tereza Maxová, která se podílela na tvorbě limitované edice, popisuje designový záměr: „Černozlaté ztvárnění láhve vyjadřuje eleganci a noblesu, zlaté stuhy pak tajemství a radost z dárku.“

Šumivé víno Bohemia Sekt demi sec již více než 40 let láká milovníky bublinek svou harmonickou jemně polosuchou chutí a svěží středně plnou květnatou vůní. Vyrábí se sekundárním kvašením francouzskou metodou Charmat z kvalitních bílých vín, která jsou do základního cuvée pečlivě vybírána podle originální receptury. Hodí se nejen pro slavnostní přípitky a výjimečné chvíle, ale potěší také v kombinaci s ovocnými saláty, dezerty či sýry s ušlechtilou plísní.  

Doporučená cena: 139 Kč

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Rock žije! Stylová trička s potisky hudebních skupin Rock žije! Stylová trička s potisky hudebních skupin Některé subkultury, zvlášť ty hudební, se vyžívají v tričkách s potiskem. Metalisti, rockeři, geekové i pankáči nosí trička... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!