Logos by Mike Frederiqo

14.10.2013 19:54 | Jiří Hofbauer

Vzpomínáte na tu sérii kreslených fotek kde byl SpongeBob stylizovaný do Coco Chanel, Karla Lagerfelda nebo Marca Jacobse? Teď jejich autor grafický designér Mike Frederiqo přichází s další peckou. Jedná se opět o sadu grafik s módní tématikou jednoduše nazvanou Logos by Mike Frederiqo.

Jedná se o kreativní transformace log známých značek jako Marc Jacobs, Ralph Lauren, Yves Saint-Laurent, Louis Vuitton a Chanel nebo časopisu Vogue vytvořených z (de)formovaných těl jejich představitelů. Třeba Ralph Lauren na koni, Coco Chanel s cigaretou a Anna Wintour s hot Starbucks.

logos-mike-frederiqo-turning-designers-brand-logos-03

Zdroj: Logos by Mike Frederiqo

logos-mike-frederiqo-turning-designers-brand-logos-01

Zdroj: Logos by Mike Frederiqo

logos-mike-frederiqo-turning-designers-brand-logos-02

Zdroj: Logos by Mike Frederiqo

logos-mike-frederiqo-turning-designers-brand-logos-04

Zdroj: Logos by Mike Frederiqo

logos-mike-frederiqo-turning-designers-brand-logos-05

Zdroj: Logos by Mike Frederiqo


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!