London Collections Men: Agi&Sam, Lee Roach a Mr Start

Publikováno: 08.01.2013 09:57 | Jiří Hofbauer

AGI & SAM podzim/zima 2013-2014

Kolekce Agi&Sam pro sezónu podzim/zima 2013 šlapala v rytmu Beethovena a Blur. Nejen hudební doprovod, ale především předvedená kolekce tak propojovala aristokratické a farmářské prvky. Tvíd, prošívané péřové vesty, polobotky s pogumovanou špičkou, které nemají daleko ke gumákům, zářivě žluté čapky a opakující se mikro vzory. Styl této značky dotahuje správný sestřih s výraznými kotletami a doplňky jako deštníky nebo baset. Na molu se objevili sotva zletilí modelové i muži s pěstěným plnovousem. To dokazuje, že tahle značka je otevřena skutečně všem.

agi

Zdroj: GettyLEE ROACH podzim/zima 2013-2014

Tato značka vždy ctila, že méně je více, a ani tuto sezónu svoje přesvědčení nezměnila. Velice decentní kolekce, která vyvedená pouze v několika barvách si hraje s úrovněmi vrstvení a razantními přechody. Bezešvé saka, péřové bundy a chelsea boty. Jednotlivé kousky pak oživily reflexní části.

lee

Zdroj: GettyMR START podzim/zima 2013-2014

To, že se muži nejlépe cítí v jednoduchém, ale současně mužném oblečení je léty potvrzený fakt. Tato kolekce předvedla těžké, přepásané kabáty, svetry ve všech barvách podzimu – velbloudí, námořnická, bordó, těžká smaragdová. Barvy se projevily i ve společenské módě – zelené obleky nebo smoking z modrého taftu.

mr

Zdroj: GettyPřehlídky můžete sledovat i on-line. Ty nejzajímavější show, které stojí za to vidět:

úterý 8.1. 14.30 hod Martine Rose

úterý 8.1. 19.00 hod Sibling

středa 9.1. 9.15 hod Christopher Raeburn

středa 9.1. 12.00 hod Shaun Samson

středa 9.1. 17.00 hod Xander Zhou
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!