Longines Heritage Military - hodinky pro novodobé válečníky

Publikováno: 07.11.2016 12:30 | Štěpán Molitor

Švýcarská společnost Longines představuje hodinky Longines Heritage Military, které v sobě kombinují tradici, fantazii a populární military styl. Přestože model hodinek z počátku dvacátého století dostává novou tvář, zachovává si původní osobitý charakter a eleganci. Dominantním prvkem je matný číselník s velkými arabskými číslicemi, které lze snadno přečíst i za zhoršené viditelnosti.

Heritage_Military_L2_811_4_53_0_PR

Zdroj: Longines Official

Longines rozšiřuje řadu hodinek Heritage Collection výrazným modelem, který je určen pro osobité muže. Longines Heritage Military jsou zárukou vyváženosti stylu a spolehlivosti, tedy vlastností, které tvoří základní pilíře značky, jež má ve znaku okřídlené přesýpací hodiny. Design hodinek vychází z modelu, který spatřil světlo světa v roce 1918 a patří k historické expozici muzea Longines v Saint-Imier.

Longines Heritage Military COSD

Zdroj: Longines Official

Hodinky Longines Heritage Military charakterizuje robustní konstrukce, která odkazuje na vojenský styl a disciplínu. Nadčasový design vytváří kombinace hlazeného povrchu bytelného ocelového pouzdra s průměrem 44 mm a výrazné vroubkované korunky. Všech 12 číslic na matném černém číselníku je potaženo fluorescenčním materiálem. Tento prvek ve spojení s osobitým stylem ručiček „Breguet“ zajišťuje snadnou čitelnost i v podmínkách se zhoršenou viditelností. Číselník dále vhodně doplňuje malý číselník vteřin a ukazatel data, oba umístěné na pozici 6.

Srdcem hodinek Longines je samonatahovací kalibr L615.3 s výkonovou rezervou 42 hodin a estetickou dokonalost celku dotváří elegantní řemínek z černé krokodýlí kůže. Prodává hodinářství Bechyně

Longines Heritage Military

Zdroj: Longines Official

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Kulturní tipy v týdnu od 7. 11. do 13. 11. 2016 Kulturní tipy v týdnu od 7. 11. do 13. 11. 2016 Pánská záležitost Jste muži, kteří si váží svého volného času? Muži, kteří upřednostňují kvalitu před kvantitou? Muži,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!