Longines Heritage Military - hodinky pro novodobé válečníky

Publikováno: 07.11.2016 12:30 | Štěpán Molitor

Švýcarská společnost Longines představuje hodinky Longines Heritage Military, které v sobě kombinují tradici, fantazii a populární military styl. Přestože model hodinek z počátku dvacátého století dostává novou tvář, zachovává si původní osobitý charakter a eleganci. Dominantním prvkem je matný číselník s velkými arabskými číslicemi, které lze snadno přečíst i za zhoršené viditelnosti.

Heritage_Military_L2_811_4_53_0_PR

Zdroj: Longines Official

Longines rozšiřuje řadu hodinek Heritage Collection výrazným modelem, který je určen pro osobité muže. Longines Heritage Military jsou zárukou vyváženosti stylu a spolehlivosti, tedy vlastností, které tvoří základní pilíře značky, jež má ve znaku okřídlené přesýpací hodiny. Design hodinek vychází z modelu, který spatřil světlo světa v roce 1918 a patří k historické expozici muzea Longines v Saint-Imier.

Longines Heritage Military COSD

Zdroj: Longines Official

Hodinky Longines Heritage Military charakterizuje robustní konstrukce, která odkazuje na vojenský styl a disciplínu. Nadčasový design vytváří kombinace hlazeného povrchu bytelného ocelového pouzdra s průměrem 44 mm a výrazné vroubkované korunky. Všech 12 číslic na matném černém číselníku je potaženo fluorescenčním materiálem. Tento prvek ve spojení s osobitým stylem ručiček „Breguet“ zajišťuje snadnou čitelnost i v podmínkách se zhoršenou viditelností. Číselník dále vhodně doplňuje malý číselník vteřin a ukazatel data, oba umístěné na pozici 6.

Srdcem hodinek Longines je samonatahovací kalibr L615.3 s výkonovou rezervou 42 hodin a estetickou dokonalost celku dotváří elegantní řemínek z černé krokodýlí kůže. Prodává hodinářství Bechyně

Longines Heritage Military

Zdroj: Longines Official
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!