Louis Copeland a Darren Kennedy uvedli kolekci “DK x LC”

Publikováno: 09.05.2014 07:19 | Václav F. Mensa

V kolekci podzim/zima 2013 se poprvé spojil jeden z nejlepších krejčovských salonů Louis Copeland & Sons s předním stylistou Darrenem Kennedym. Nyní na dřívější spolupráci navázali znova, aby po obrovském úspěchu uvedli kolekci na jaro/léto 2014. Výsledek je exkluzivní. Šest jednoduchých obleků, které se drží tradičního dokonalého propracování a současně převrací dosavadní vnímání obleku. Vše je ušito z perfektních italských látek a jak už začíná být zvykem, každý oblek je pojmenovaný.

N°1 Michael

Třídílný oblek ve skvělém modrém odstínu je multifunkční kus. Součástí je vesta s dvouřadovým zapínáním. Ta sice dodává kompletu vysoce sofistikovaný vzhled vhodný na formální akce, avšak jakmile si obléknete jen košili a sako bez vesty, máte exkluzivní oblek na běžně nošení. Cena byla stanovena na € 1000.

LCxDK_SS14_1

Zdroj: Louis Copeland LCxDK Spring/Summer 2014

N°2 Aidan

Oblek ušitý z opravdu vysoce zpracovaného materiálu ve výrazné modři s velmi jemnou kostkou je co se střihu týče velmi úzký a vytvoří pěstěnou a zdravou siluetu ve stylu gandy. Sako je jednořadé se třemi kapsami a zajímavý prvek dodávají kontrastní knoflíkové dírky. Cena se pohybuje kolem € 1000.

LCxDK_SS14_2

Zdroj: Louis Copeland LCxDK Spring/Summer 2014

N°3 Tristan

Důkaz, že camouflage vzor (maskáčovina) se dá použít i ve vysoké krejčovině a výsledek bude fungovat. Dvoudílný oblek vytvořený z extrémně jemné vlny je zajímavý kompletně už díky svému vzoru a opravdu nebude vhodný pro někoho, kdo nechce být vidět. Camo je tuto sezónu velkým hitem. Na rozdíl od ostatních kusů z této kolekce, "Tristan" je čistě trendová věc. V odstínech modro šedé je nastříhán naprosto klasicky. Cena byla stanovena na € 950.

LCxDK_SS14_3

Zdroj: Louis Copeland LCxDK Spring/Summer 2014

N°4 Jefferson

Nadčasový oblek z italské vlny v elegantním modrém odstínu má výrazně hladkou a čistou siluetu. Sako je dvouřadé a s většími klopami. Tudíž i opticky zužuje pas a promine se tak mírně zanedbanou posilovnu. Mírně. Perfektně bude sedět k zajímavým kravatám či motýlkům. Prodává se za € 950.

LCxDK_SS14_4

Zdroj: Louis Copeland LCxDK Spring/Summer 2014

N°5 Adam

Čisté linie třídílného obleku vytvořeného z hnědobéžové kostky dodávají celému výsledku nestárnoucí vzhled. Bude v kurzu i za dvacet let. I když je spíše casual a mladistvý, působí velmi sofistikovaně. Zde přichází další mnohoúčelný kus. Jakmile si vezmete kalhoty s polokošilí, máte oděv na golf. Sako k temně denimovým kalhotám je zas dokonalý outfit na na kávu či oběd s krásnou ženou. Cena je € 1100.

LCxDK_SS14_5

Zdroj: Louis Copeland LCxDK Spring/Summer 2014

N°6 Harry

Noblesní, promyšlený a elegantní smoking v temné modré vytvořený z mohérové látky je už opravdu vysoký styl. Spojuje v sobě italský styl a přesto inovativní prvky. Díky střihu je silueta silná a velmi důstojná. Tohle je investice doslova na celý život. A pravděpodobně ho budou moci užít i vaši potomci. Klopy jsou z extra jemného saténu. Cena se pohybuje kolem € 1095.

LCxDK_SS14_6

Zdroj: Louis Copeland LCxDK Spring/Summer 2014

O skvěle šitých oblecích nesmíte přemýšlet jako o oblečení. Jsou umění které můžete denně užívat. Jsou umění které je součástí vašich životů. Nebojte se investovat protože dříve nebo později se to vrátí.

LCxDK_SS14_7

Zdroj: Louis Copeland LCxDK Spring/Summer 2014
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!