Louis Purple: styl na míru

Publikováno: 21.02.2013 18:26 | Jiří Hofbauer

Nechat si ušít oblek na míru už není výsadou pouze bohatých manažerů. Ve francouzském zakázkovém krejčovství Louis Purple si můžete z více jak 400 druhů materiálů a řady střihů sestavit oblek přesně podle vašich představ.

Můžete kombinovat různé druhy a barvy podšívek, přes tvary límců až například po tvary a druhy kapes, způsob zapínání a knoflíky. Prostřednictvím produktové linie Made To Measure lze získat osobitý styl s vynikající krejčovinou v cenovém rozpětí od 9 950 Kč do 17 600 Kč.

1

Zdroj: Louis Purple

3

Zdroj: Louis Purple

9

Zdroj: Louis Purple

V nabídce je přes 400 druhů látek, což umožňuje vytvořit více než 18 000 různých kombinací a variant obleků. Vychází se ze dvou základních střihů – vyštíhlený italský a rovnější anglický. Výroba celého obleku trvá pouze tři týdny a expresní dodání je deset dní. Navíc ke každému obleku na míru dostane košili na míru zcela zdarma.

10

Zdroj: Louis Purple

11

Zdroj: Louis Purple

Firma Louis Purple je známá po celém světě a své pobočky má například v New Yorku, Paříži či Belfastu. V říjnu 2012 otevřela svůj módní salón v obchodním domě Kotva a následovat budou pobočky nejen v Praze ale i v dalších městech České republiky. Již brzy krejčovství rozšíří svou nabídku o šití zakázkových džínů.

14

Zdroj: Louis Purple

16

Zdroj: Louis Purple
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!