Louis Vuitton: Kolekce America's Cup 2017

Publikováno: 07.04.2017 16:00 | Lenka Mařanová

Pro letošní jaro připravila značka Louis Vuitton jako oslavu 35. ročníku závodu America's Cup kolekci lifestyle produktů pro muže. Finále jachtařského seriálu America's Cup se bude konat v polovině června na Bermudách.

153715-375x500

Zdroj: Louis Vuitton

Nová kolekce nabízí řadu pánského oblečení ve stylu ležérní či sportovní elegance – hrubě pletené svetry, svrchní oděvy, krátké kalhoty s kapsami a polo trika – v sezonních barvách, tmavě modré a bílé kombinaci, s akcenty výrazné žluté, modré a červené (Gaston).

1356-375x500

Zdroj: Louis Vuitton

Plavky i oblečení pro večerní příležitosti mají společné motivy – například geometrické vzory Gaston V, Semaphore a Tropicoral.

Kožené zboží je v kolekci široce zastoupeno širokým výběrem tašek a doplňků pro muže, v jejichž životním stylu má cestování pevné místo. Nová modrobílá variace klasického vzoru Damier se objevuje například na ikonické tašce Keepall nebo na novém modelu Apollo. 

222788-375x500

Zdroj: Louis Vuitton

952090-375x500

Zdroj: Louis Vuitton

V kolekci se potkává vášeň značky Louis Vuitton pro cestování a její charakteristická touha po dokonalosti. Produkty vycházejí vstříc nárokům moderního života a rychlého životního stylu – udělají svému nositeli dobrou službu při různých příležitostech. 

Kolekce je v prodeji od dubna 2017 ve vybraných obchodech Louis Vuitton.

990137-375x500

Zdroj: Louis Vuitton

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek 5 věcí, které sledovat při nákupu nových pneumatik 5 věcí, které sledovat při nákupu nových pneumatik Všichni to známe, opět nadešel čas na koupi nových letních pneumatik. Nabídka je opravdu široká, tak jaké vybrat a podle čeho se... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!