Louis Vuitton očaroval svým butikem v Harrods

06.08.2013 19:00 | Jiří Hofbauer

Když se Harry Potter chtěl dostat na kouzelné nástupiště 9 a ¾ musel se překonat a rozběhnout se proti zdi. Aby jste i vy v Londýně zažili kouzelný zážitek stačí jít přímo do vyhlášeného obchodního domu Harrods.

O úchvatnou proměnu butiku Louis Vuitton a rozšíření pánského oddělení v přízemí obchodního domu se postaralo francouzské studio Kaupunki. Prostor dostal atmosféru členité osobní šatny z mahagonového dřeva, osazeného sklem a chromem a vysokým kobercem na podlaze. Jen na baru se místo koktejlů servírují manžetové knoflíčky a kravatové spony.

Kromě nejnovějších ready-to-wear kolekcí zde dostanete širokou nabídku koženého zboží včetně exotických kůží, které si zde můžete nechat opatřit svým monogramem stejně jako využít řadu dalších služeb zákaznického servisu značky.

Jestli přijede v Bentley, metrem nebo na Nimbusu, nezapomeňte na kreditní kartu.

project_image_122_image_fr

Zdroj: Kaupunki

project_image_121_image_fr

Zdroj: Kaupunki

project_image_125_image_fr

Zdroj: Kaupunki

project_image_126_image_fr

Zdroj: Kaupunki

project_image_127_image_fr

Zdroj: Kaupunki

project_image_128_image_fr

Zdroj: Kaupunki

project_image_129_image_fr

Zdroj: Kaupunki

PF13 look book_Page_05

Zdroj: Louis Vuitton PreFall 2013

PF13 look book_Page_27

Zdroj: Louis Vuitton PreFall 2013

PF13 look book_Page_36

Zdroj: Louis Vuitton PreFall 2013


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!