Louis Vuitton vytvořil kolekci zavazadel pro BMW i8

Publikováno: 04.03.2014 16:06 | Jiří Hofbauer

Francouzský módní Louis Vuitton ve spolupráci s německou automobilkou vytvořil sérii na míru ušitých zavazadel pro futuristický model BMW i8.

Kolekce zavazadel obsahuje dvě velikosti cestovních tašek Weekender GM i8 a Weekender PM i8, brašnu na laptop a drobnou techniku Business Case i8 a vak na oblečení Garment Bag i8.

Smyslem této na míru vytvořené kolekce zavazadel je co nejefektivnější využití prostoru uvnitř auta. Větší cestovní taška Weekender GM i8 najde svoje místo v kufru. Vak na oblečení Garment Bag i8 pak odložíte na přepážku kufru. Brašna na laptop Business Case i8 perfektní sedí na zadním sedadle stejně jako menší z cestovních tašek Weekender PM i8.

Kolekce bude dostupná na objednávku od 1.dubna 2014 v buticích po celém světě. Cena k do doptání v buticích Louis Vuitton.

LV_i8_1

Zdroj: Louis Vuitton

LV_i8_2

Zdroj: Louis Vuitton

LV_i8_3

Zdroj: Louis Vuitton

LV_i8_4

Zdroj: Louis Vuitton

LV_i8_5

Zdroj: Louis Vuitton

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!