Luxusní hodinky a hodináři se sejdou v Moravské galerii v Brně

Publikováno: 17.09.2015 13:12 | PR

Pod záštitou primátora, Ministerstva průmyslu a obchodu nebo Hospodářské komory ČR se v půlce září uskuteční další ročník prestižního Veletrhu hodinek SEW 2015, jediné výstavy luxusních hodinek v České a Slovenské republice. Akce u nás nemá obdoby díky osobní účasti samotných výrobců a právě jimi tvořenému doprovodnému programu.

photo-95

Zdroj: sewbrno.com

Prohlédnout a na vlastním zápěstí vyzkoušet luxusní hodinky od 14 předních českých i světových značek, setkat se osobně s jejich tvůrci nebo dalšími lidmi z této branže či vidět výrobu takovýchto hodinek naživo mohou návštěvníci 18. a 19. září v Uměleckoprůmyslovém muzeu Moravské galerie v Brně.

„Unikátní je právě ten bohatý doprovodný program, který hosty veletrhu provede například vývojem hodinek od prvotního návrhu, přes 3D projekt až po fyzický model.“ přiblížil ředitel pořadatelské agentury Karel Krtička. „Tato unikátní prezentační výstava tak představuje nejen příležitost si osobně vyzkoušet hodinky luxusních značek, ale prostřednictvím přednášek také nahlédnout do světa nejvyšší hodinařiny a prožít dva dny v prostředí plném krásných hodinek a zajímavých lidí.

Vstupenek pro veřejnost je nachystáno ještě zhruba 1500 a v předprodeji stojí pouhých 190 Kč.

více na: sewbrno.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!