Luxusní plavby Středomořím dostupné i českým turistům

Publikováno: 26.05.2014 08:52 | PR

Láká Vás myšlenka vyměnit polehávání na pláži a fakultativní výlety do neznámých koutů balkánských zemí za plavbu na luxusní lodi, během které budete moci „dobývat“ historická města v celém Středomoří? V tom případě pro Vás bude dnešní příspěvek jako na míru dělaný.

plavby1

Zdroj: ictour.cz

IC Tour – cestovní kancelář nabízející luxusní plavby s česky mluvícím delegátem

Pokud jste již někdy „listovali“ nabídkami luxusních plaveb po Středomoří, jistě jste narazili na to, že se těchto plaveb neúčastní česky mluvící delegáti (to je dáno i tím, že velká část těchto zájezdů je dostupná pouze přes zahraniční cestovní kanceláře). Pokud patříte mezi plavby chtivé turisty, kteří nemají plynulou angličtinu či němčinu, nemusíte věšet hlavu. V české republice působí i cestovní kancelář, v jejíž nabídce jsou luxusní plavby Středomořím za účasti česky mluvicího delegáta.

Získat můžete i kajuty s balkónem či výhledem na moře

I jako zákazník české cestovní kanceláře pak máte možnost získat ty nejlepší kajuty a servis poskytovaný na lodi (nehrozí tedy situace z hotelů, kdy nejlepší pokoje vykoupí německé cestovní kanceláře). Stejně tak máte k dispozici pestrou nabídku plaveb, kdy se můžete podívat do všech zajímavých destinací ve Středomoří, tj. historická města Španělska, Francie, Maroka, Itálie, Řecka či dokonce Turecka.

plavby2

Zdroj: ictour.cz

Přesvědčit se můžete sami na stránkách cestovní kanceláře IC Tour, konkrétně stránce věnované právě plavbám po moři.

Cena jako v hotelu

Cena za luxusní plavbu Středomořím se většinou pohybuje mezi 20 000 – 30 000 Kč na osobu, tj. tento typ dovolené vyjde (pokud porovnáváme stejnou kvalitu ubytování a služeb) na podobné peníze, jako dovolená v hotelu.

Takže, na co ještě čekáte?

Letošní dovolenou tedy nemusíte trávit na jednom místě (v hotelu u pláže), stačí navštívit stránky cestovní kanceláře IC Tour, vybrat si vhodnou okružní plavbu a vyrazit za perlami Středomoří. Určitě nebudete litovat.

plavby3

Zdroj: ictour.cz

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!