Luxusní povlečení, které se nemusí žehlit

Publikováno: 11.04.2013 20:51 | PR

Pánové, dopřejte si nejvyšší kvalitu a luxusní vzhled povlečení. Připravili jsme pro Vás několik inspirativních tipů vhodných pro každý typ interiéru a pro každého muže.  

 

Spojení elegance a komfortu   

Nejen dámy se nechají rády hýčkat hedvábně měkkou látkou brokátového damašku. Příjemný materiál ve spojení s nadčasovým vzorem povlečení Meridian zaujme také pány. A pokud se Vám, pánové, nestará o domácnost ženská ruka, jistě oceníte i další přednosti tohoto luxusního povlečení. Především zipový uzávěr, který zaručuje snadné povlékání, a běžnou údržbu bez nutnosti žehlení. :)

povleceni meridian

 

Ověřeno spánkovými gurmány

Pohodlí luxusního povlečení z jemného mako brokátového damašku si nemohou vynachválit i ti nejnáročnější spánkoví gurmáni. Oboustranné ložní prádlo Ferrara zdobené tenkým proužkem, opět s minimálními nároky na údržbu, dodá ložnici elegantní vzhled a dovoluje použití výraznějších bytových doplňků.      

ferrara

 

Nechte se okouzlit

Pokud patříte mezi nenapravitelné snílky, jistě Vás zaujme nevšední vzhled povlečení Paradise Bird. Povlékněte si svou postel do kouzelného povlečení na nebesky modrém podkladě, ve kterém se Vám budou zdát ty nejhezčí sny.

povleceni paradise

Proužkovaná nadčasovost

Prakticky založení pánové dají přednost spíše moderním, nadčasovým vzorům, jako jsou například proužky. Rafinované spojení neutrálních barevných odstínů a příjemný materiál, kterým je 100% mako bavlna v úpravě damašek, řadí povlečení Como mezi nejoblíbenější.

povleceni como

 

Modrá kostka nikdy nezklame

Pokud váháte s výběrem vhodného motivu, modrá kostka Vás nikdy nezklame. Zejména když je natištěna na povlečení z nejoblíbenějšího materiálu vůbec. Mako Jersey, to je 100% čistá česaná Mako-bavlna, příjemná na dotyk v každém ročním období. Stylové a praktické ložní prádlo Bob sluší tradičně i moderně pojatým ložnicím a hodí se i na chalupu.

bob

 

Více inspirace ze světa povlečení najdete na stránkách www.stella-ateliers.cz. Přejeme Vám ničím nerušenou dobrou noc.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!