Luxusní ručně šité kožené peněženky Tomas Linger

Publikováno: 17.11.2015 08:10 | PR

Peněženka nebo obal na telefon nemusí plnit jen svoji praktickou funkci, ale mohou být i luxusním módním doplňkem. Dokážete si představit peněženku jako umělecké dílo? Peněženky Tomas Linger v sobě snoubí použití kvalitní pravé kůže, neotřelý design a dokonalou ruční práci. Pokud si navíc na peněženku necháte vyrazit vlastní monogram, získáte originál, který nebude mít nikdo jiný.

morris

Zdroj: Tomáš Linger

Ruční práce vás nezklame

Ručně šité luxusní peněženky značky Tomas Linger jsou skvělou volbou jako dárek pro vaše blízké. Pokud hledáte opravdu hodnotný dárek k významné životní události nebo životnímu jubileu, tato volba vás určitě nezklame. Potěší elegantního muže i náročnou ženu a každého milovníka kvality a dobře odvedené práce. Kvalitu materiálu a poctivé ruční šití potvrzuje i doživotní záruka, kterou získáte na každý produkt tohoto výrobce. Ruční práce navíc dodává peněženkám a obalům Tomas Linger jedinečný vzhled a nenapodobitelnou originalitu.

work

Zdroj: Tomáš Linger

Sami si vyberte kůži, barvu i velikost

Na stránkách výrobce si můžete vybrat z mnoha velikostí a druhů peněženek a pouzder, od jednoduchých pouzder a minimalistických peněženek, až po kombinaci kožené peněženky s pouzdrem na telefon, kam lze pohodlně uschovat veškeré peníze, platební karty a doklady i chytrý telefon. Zároveň však máte i možnost sami specifikovat velikost, tvar, barvu kůže a šití. Objednat si tak můžete nejen peněženku, ale třeba i obal na tablet, knihu nebo diář. Zvolit si přitom můžete nejen barvu kůže, a to od klasické černé, hnědé až po přírodní odstíny nebo třeba zelenou barvu, ale i styl jejího zpracování a také hrubost a barevné provedení obšívané nitě. Ta je do pouzdra aplikována ručně, a proto se nemusíte bát, že by se při poškození začalo pouzdro párat. Výrobce rovněž nabízí možnost umístění monogramu nebo značky.

pouzdro-karty-zelene-kuze-na-zakazku

Zdroj: Tomáš Linger

Hledáte-li praktické a zároveň luxusní peněženky a obaly na telefony nebo dokonalý dárek pro své blízké, kterého si budou vážit, výrobky Tomas Linger vás určitě nezklamou.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!