Madonna se připravuje na další výpravu za lásku

Publikováno: 06.08.2015 09:31 | Jiří Hofbauer

S každým albem přinesou novou image, nové trendy, novou vizi. S každým turné otevře debatu o mezilidské toleranci, posune technické možnosti a získá si punc nejvýdělečnějšího turné všech dob. Tentokrát Madonna slibuje začátek skutečné revoluce. Do tohohle nelehkého boje vytáhla se jevistěm o délce 50 metrů, které tvoří ohromný kříž zakončený srdcem. V hlavní stagi bude navíc ukrytá náklopná plošina. Koncept turné bude inspirován motivem bojovníka za lásku. Madonna vystřídá několik tématický částí jako toreador, undergroud nebo inkvizice.

Všechny fanoušky teď navnadila dvojicí krátkých promo videí.

První koncert z turné nazvaného Rebel Heart Tour odehraje Madonna už 9. září v kanadském Montrealu. Napříč Severní Amerikou bude pokračovat do Evropy. Celé turné zakončí v březnu 2016, kdy po se po pětadvaceti letech vrátí do Austrálie.

Po šesti letech se Madonna zastaví i v Praze a to rovnou na dva dny (7. a 8. listopadu). Lístky v cenové relaci od 1 200 do 10 000 korun jsou už v prodeji.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Blogeřina těžká dřina: On the Leaf Blogeřina těžká dřina: On the Leaf Platí za relativního, přesto úspěšného nováčka na české blogové scéně. Michael Pezda založil svůj blog z čisté potřeby vypsat... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!