Madonna vydala klip, který nikdo neviděl

Publikováno: 18.06.2015 10:19 | Jiří Hofbauer

Jak Madonna slíbila, tak i udělala a ve středu se konala premiéra očekávaného klipu k tracku Bitch I'm Madonna (Mrcho, já jsem Madonna). Fanoušci se těšili, hudbení kritici si brousili nože a pak to přišlo. Na rozdíl od princezen jako Britney, Katy a Ellie, které pořádají zábavu pro masy na Vevo, královna Madonna klip umístila na Tidal.

Streamovací službu Tidal představil americký raper Jay-Z s velkou pompou koncem března letošního roku. Smyslem bylo překonat Vevo a hlavně Spotify. Zatím se to ale moc nedaří a Tidal dostal nálepku projektu nechutně bohatých lidí, kteří chtějí ještě víc zbohatnout.

Proto když fanoušci zjistili, že Madonna po nich chce za 3 minutové video asi 160 Kč (pravda, je to paušální cena na jeden měsíc), docela jí tenhle krok dali vychutnat na Facebooku. Pravdou je, že díky téhle bitchgate se o Tidalu znovu mluví a kvůli Madonně ho hodně lidí vyzkouší.

fb

Zdroj: Facebook

Dnes se klip objevil na Vevo. Ano, pokloňme se... Madonna ve videu prochází patra hotelu, na kterých se odehrává nevázaná párty. Kromě šestapadesátileté ikony se v klipu objeví Rita Ora, Chris Rock, Diplo, návrhář Alexander Wang, model Jon Kortajarena, Beyoncé, Katy Perry, Miley Cyrus, Nicki Minaj a.... Kanye West. Tedy řada z těch, kteří se upsali Tidalu.

Současně se hned objevily názory, že Madonna zase kopírovala. Ne, to není možné.... Podle některých jde jen o inspiraci klipem Taylor Swift k tracku Bad Blood, kde se objevila armáda světových topmodelek.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!